VIDEO: Nizozemští reprezentanti se po šlágru ligy poprali | iSport.cz
25. února 2013 • 10:09

VIDEO: Nizozemští reprezentanti se po šlágru ligy poprali

Autor: ČTK
Do strkanice se postupně zapojil kdo byl zrovna po ruce.
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu
Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spor nizozemských fotbalových reprezentantů Jermaina Lense z PSV Eindhoven a Jorise Mathijsena z Feyenoordu Rotterdam vyústil po nedělním zápase jejich týmů v domácí soutěži v hromadnou potyčku. Do strkanice se na cestě tunelem do šaten po závěrečném hvizdu zapojili hráči i členové realizačních týmů.Oba spoluhráči z národního týmu se při zápase o čelo ligové tabulky hádali už na hřišti. Duel zvládl lépe domácí Feyenoord, který ve druhém poločase odpověděl na branku Lense ze 34. minuty a otočil skóre na 2:1.

Soupeři, který soutěž vede, se Feyenoord na třetím místě přiblížil na tři body. Pětadvacetiletý útočník Lens si po zápase před kabinami na Mathijsena počkal a chytil ho za triko. Někdejšího obránce Hamburku či Málagy začali bránit spoluhráči a strhla se velká strkanice.

"Co tam Lens předvedl, je nepřijatelné," zlobil se trenér PSV Dick Advocaat, podle kterého se bude muset jeho svěřenec z chování zodpovídat. Incident s největší pravděpodobností bude vyšetřovat i domácí fotbalová asociace.

VIDEO: Strkanice obou týmu v útrobách stadionu.

 
Články odjinud


Články odjinud