VIDEO: Nizozemští reprezentanti se po šlágru ligy poprali | iSport.cz
25. února 2013 • 10:09

VIDEO: Nizozemští reprezentanti se po šlágru ligy poprali

Autor: ČTK
Do strkanice se postupně zapojil kdo byl zrovna po ruce.
TOP VIDEA
Vrba končí v Plzni. Klubové ikoně tleskala Evropa, nahradit trenéra má Guľa Vrba končí v Plzni. Klubové ikoně tleskala Evropa, nahradit trenéra má Guľa
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spor nizozemských fotbalových reprezentantů Jermaina Lense z PSV Eindhoven a Jorise Mathijsena z Feyenoordu Rotterdam vyústil po nedělním zápase jejich týmů v domácí soutěži v hromadnou potyčku. Do strkanice se na cestě tunelem do šaten po závěrečném hvizdu zapojili hráči i členové realizačních týmů.Oba spoluhráči z národního týmu se při zápase o čelo ligové tabulky hádali už na hřišti. Duel zvládl lépe domácí Feyenoord, který ve druhém poločase odpověděl na branku Lense ze 34. minuty a otočil skóre na 2:1.

Soupeři, který soutěž vede, se Feyenoord na třetím místě přiblížil na tři body. Pětadvacetiletý útočník Lens si po zápase před kabinami na Mathijsena počkal a chytil ho za triko. Někdejšího obránce Hamburku či Málagy začali bránit spoluhráči a strhla se velká strkanice.

"Co tam Lens předvedl, je nepřijatelné," zlobil se trenér PSV Dick Advocaat, podle kterého se bude muset jeho svěřenec z chování zodpovídat. Incident s největší pravděpodobností bude vyšetřovat i domácí fotbalová asociace.

VIDEO: Strkanice obou týmu v útrobách stadionu.

 
Články odjinud


Články odjinud