Senzační Necid! Za Zwolle vstřelil dva góly, na třetí nahrál

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalista Tomáš Necid má za sebou střelecky nejvydařenější zápas od srpnového příchodu do Zwolle. Český reprezentační útočník se v 15. kole nizozemské ligy blýskl dvěma góly a asistencí a zařídil výhru 3:1 nad Den Haagem.

Necid prožil báječný návrat do sestavy po dvouzápasovém trestu za vyloučení. Nejprve v 17. minutě s přehledem proměnil penaltu, pak v 58. minutě připravil gól pro spoluhráče Drosta a své velké představení završil o třináct minut později, kdy ve skluzu vstřelil svou druhou branku v utkání. Hosté už pouze snížili.

Pětadvacetiletý Necid, který ve Zwolle hostuje z CSKA Moskva, si ve střelecké tabulce nizozemské ligy polepšil na sedm branek. Jednou se trefil i v Nizozemském poháru. Skóroval ve čtvrtém domácím utkání Zwolle po sobě.