25. dubna 2016 • 10:47

To je turecká liga! Fanoušek vtrhl na hřiště a brutálně zbil rozhodčího

Autor:
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spousta fanoušků o tom sní, někteří tím vyhrožují, tenhle to uskutečnil… Na fotbale v Turecku to bývá hodně divoké, tahle scéna je ovšem hodně bizarní i na tamní poměry. Ke konci zápasu Trabzonspor – Fenerbahce vtrhl jeden z domácích příznivců na hrací plochu a drsně napadl brankového rozhodčího. Duel byl předčasně ukončen za stavu 4:0 pro hostující Fenerbahce.Na tenhle zápas rozhodčí Volkan Bayarslan jen tak nezapomene. Vyhrocený zápas domácího Trabzonsporu s Fenerbahce už se chýlil ke konci, když se na něj zezadu vrhl jeden z fanoušků, strhl ho k zemi a začal do něho kopat a mydlit hlava nehlava.

Než zasáhli pořadatelé a ochranka, inkasoval Bayarslan řadu nepříjemných úderů, ale z incidentu alespoň odešel po svých.

Z lavičky Fenerbahce, které je druhé a bojuje s Besiktasem o titul, šílenou scénu sledoval i český obránce Michal Kadlec. O osudu nedohraného zápasu teď rozhodne vedení soutěže.

Zbitý sudí Volkan Bayarslan se jen těžce sbíral ze země. Při zápase Trabzonspor - Fenerbahce ho napadl jeden z domácích fanoušků.
Zbitý sudí Volkan Bayarslan se jen těžce sbíral ze země. Při zápase Trabzonspor - Fenerbahce ho napadl jeden z domácích fanoušků.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze