Konečně v útoku, lebedil si oživený Kadlec. V Dánsku mu ubyl konkurent | iSport.cz
1. srpna 2016 • 04:15

Konečně v útoku, lebedil si oživený Kadlec. V Dánsku mu ubyl konkurent

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Midtjyllandu Václav Kadlec se stal hlavní hvězdou nedělního ligového utkání proti Silkeborgu. Český fotbalista dal dva góly a výrazně se tak podílel na výhře 3:0. Navíc si pochvaloval, že po delší době nastoupil na své nejoblíbenější pozici. A večer přišla další zajímavá zpráva. Dánský klub prodal svou hvězdu.Kadlec dal dva góly za šest minut, trefil se ve 47. a 53. minutě. „První gól byl lehký, jenom jsem běžel a dokopl to. Ale druhý byl myslím hezký,“ usmíval se český útočník po jasné výhře.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista tak má na svém kontě po třech ligových zápasech stejně vstřelených branek. „Je to skvělý pocit, jsem šťastný,“ tvrdil.

Kadlece navíc potěšilo i to, že ho tentokrát trenér postavil na hrot útoku. V minulých zápasech hrál přitom výhradně na křídle. „Už jsem nehrál na hrotu dlouho, ale je to moje nejoblíbenější pozice. Jsem prostě útočník,“ lebedil si.

Nyní má navíc šanci, že bude hrát mnohem častěji. Hvězda Midtjyllandu Pione Sisto totiž zamířila do Celty Vigo. Kanonýr, který dal v této sezoně v pěti soutěžních zápasech šest gólů, patřil mezi opory dánského klubu.

Kadlecovi tak ubyl velký konkurent a bude na něm, aby převzal hlavní zodpovědnost za góly. Zároveň se zdá o to méně pravdepodobné, že by ještě teď v létě měnil dres. I přes stálý zájem pražské Sparty.

VIDEO | Hrdina Kadlec po povedeném zápase

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud