Provokatér Van Persie zařídil vyloučení. Jsi č***k, napsala žena soupeře | iSport.cz
6. února 2017 • 21:14

Provokatér Van Persie zařídil vyloučení. Jsi č***k, napsala žena soupeře

Autor: pav
TOP VIDEA
LIGA NARUBY TOP 10: Nitův sprej, mstitel Deli a nejhorší rabona sezony LIGA NARUBY TOP 10: Nitův sprej, mstitel Deli a nejhorší rabona sezony
Hovorka a Holeš ve Slavii: Konkurence pro Coufala a náhrada za Ngadea? Hovorka a Holeš ve Slavii: Konkurence pro Coufala a náhrada za Ngadea?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vystřelil výhru 1:0 a poštval proti sobě všechny hráče soupeře. Taková byla vizitka útočníka Robina van Persieho v osmifinále tureckého poháru, kde jeho Fenerbahce hrálo proti městskému rivalovi Besiktasi. Ještě před vstřelením vítězného gólu totiž teatrálním pádem zařídil vyloučení stopera soupeře Duška Tošiče, za což to schytal od protihráčů a ještě si vysloužil nadávky o Tošičovy ženy.První poločas se za stavu 0:0 blížil svému konci, když se najednou strhla mela. Obránce Besiktase Duško Tošič přiběhl za Van Persiem, aby si s ním vyříkal jen pár vteřin starý souboj.

Nizozemský forvard sebou najednou plácl na zem, jako by dostal ránu pěstí. Rozhodčí byl nemilosrdný a vyloučil srbského stopera, jehož spoluhráči se na Van Persieho hned sesypali.

Zkušeného kanonýra obvinili ze simulování a dávali mu to pořádně najevo. Bývalý střelec Arsenalu a Manchesteru United schytal i pohlavek, celá přetahovaná skoro přešla v hromadnou bitku.

Reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat. Tou nejhlasitější byl tweet Tošičovy ženy, kterou je srbská zpěvačka Jelena Karleuša.

"Robin van Persie je tupý č***k," napsala v příspěvku, který na žádost manžela musela chvíli poté smazat. "Co na to říct, prostě nemám ráda hráče, co nehrají čistě," dodala v dalším, umírněnějším tweetu.

Manželka Duška Tošiče si s Van Persiem nebrala servítkyManželka Duška Tošiče si s Van Persiem nebrala servítkyFoto Twitter.com

Van Persie ale nezůstal jen u střetu s Tošičem. V druhém poločase vstřelil vítěznou branku a na oslavu se sklouzl k nohám kapitána soupeře Oğuzhana Özyakupa. Shodou okolností hráče, kterému před několika lety ještě jako hráč Arsenalu pomáhal s aklimatizací v Londýně.

"Jednoho z protihráčů jsem bral jako velmi dobrého přítele. To se dnes změnilo. Někdy prostě skutečnou tvář fotbalisty poznáte až na hřišti," řekl po zápase Özyakup, který na kritiku nizozemské hvězdy zvolil podstatně diplomatičtější tón než zpěvačka Karleuša.

 
Články odjinud


Články odjinud