27. června 2017 • 18:52

Návrat do Sparty padl. Stoper Sivok jedná o angažmá v Izraeli

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kariéra Tomáše Sivoka by překvapivě mohla pokračovat v Izraeli. Zájem o jeho služby projevil klub Maccabi Petah Tikva, který minulou sezonu zakončil čtvrtým místem ve skupině o titul v nadstavbové části. Izraelská média referují o přestupu téměř jako o hotové věci, podle nich by měl reprezentační stoper podepsat dvouletou smlouvu ještě tento týden.„O přestupu stále jednáme, je to padesát na padesát,“ upřesnil informaci pro deník Sport agent Jiří Müller ze společnosti ESAM, která třiatřicetiletého Sivoka zastupuje.

Zkušenému obránci koncem června vyprší smlouva v tureckém Bursasporu a nebude prodloužena, proto hledá nové uplatnění.

V minulých měsících se spekulovalo o jeho možném návratu do pražské Sparty, její nový kouč Andrea Stramaccioni se však rozhodl pro jiné muže a přivedl Lukáše Štetinu z Dukly, respektive teprve přivede na hostování Thomase Heurtauxe z Udinese Calcio.

Dříve se mluvilo také o zájmu z americké MLS. „Už mám nějaký věk, ale zase budu volný hráč a moje finanční nároky nejsou takové,“ řekl Sivok na nedávném reprezentačním srazu.

Do obrany národního týmu se vrací Tomáš Sivok
Do obrany národního týmu se vrací Tomáš Sivok

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze