Dočkal dal penaltu a má čtvrtý gól, převálcovali ho ale Hulk a Oscar | iSport.cz
29. října 2017 • 12:14

Dočkal dal penaltu a má čtvrtý gól, převálcovali ho ale Hulk a Oscar

Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0

Český fotbalista Bořek Dočkal se v předposledním 29. kole čínské ligy prosadil mezi střelce, ale jeho tým Che-nan Ťien-jie podlehl doma 2:4 celku Šanghaj SIPG. Reprezentační záložník otevřel ve 31. minutě skóre zápasu z penalty a zaznamenal svůj čtvrtý gól v sezoně.

Hosté ale v druhém poločasu skóre otočili a potvrdili roli favorita. Dva góly dal brazilský útočník Hulk, jeden jeho krajan Oscar. V zápase už příliš o moc nešlo - druhá Šanghaj v minulém kole ztratila šanci na titul, který obhájilo Kuang-čou Evergrande, Che-nan si zase zajistil záchranu.

Kolář v Overtime: Kdyby Sparta nevybouchla v Rostově, Dočkal by zůstal