Ondrášek pomohl Wisle k výhře 3:2 nad Lubinem, trefil se poosmé v sezoně | iSport.cz
10. listopadu 2018 • 22:40

Ondrášek pomohl Wisle k výhře 3:2 nad Lubinem, trefil se poosmé v sezoně

Zdeněk Ondrášek v dresu Wisly Krakov
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi

Zdeněk Ondrášek otevřel skóre zápasu 15. kola polské ligy a pomohl Wisle Krakov k vítězství nad Zaglebií Lubin 3:2. Český útočník si připsal osmý gól v sezoně v deváté minutě, kdy k němu propadl míč po rohovém kopu a zblízka prostřelil brankáře Hladuna.

V 22. minutě přidal druhý gól Boguski, Wisla ale náskok neudržela. Lubin, za který odehrál 82 minut na hrotu útoku další Čech Jakub Mareš, snížil v 48. minutě po penaltě Starzynského a v 71. minutě vyrovnal po vlastním gólu Wasilewského. Přesto se nakonec radovali domácí, v sedmé minutě nastavení rozhodl střídající Brozek.

Wisla vyhrála po třech zápasech a posunula se na čtvrté místo tabulky. Lubin je jedenáctý.

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava