Stramaccioni už chce skončit v Íránu. Vyhlédnuté posily mu nepřišly | iSport.cz
12. srpna 2019 • 12:16

Stramaccioni už chce skončit v Íránu. Vyhlédnuté posily mu nepřišly

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Vémola zpovídal fotbalové legendy
iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nové angažmá italského kouče Andrey Stramaccioniho možná dojde do konce dříve, než stačilo pořádně začít. Bývalý trenér pražské Sparty si zrovna nenotuje s vedením íránského týmu Esteghlal FC a vzal si 48 hodin na rozhodnutí, zda zůstane, nebo odejde. Kdo si pamatuje vlnu příchodů do Sparty pod Stramaccioniho vládou, toho asi nepřekvapí, že za vším stojí přestupy.Stramaccioni podepsal v íránském velkoklubu dvouletou smlouvu teprve 13. června, tedy téměř na den před dvěma měsíci. Teď, pouhých deset dní před startem ligy, už je zase jednou nohou venku. Nejde o špatné výsledky, Esteghlal pod jeho vedením posbíral v přípravě šest výher. Problémy jsou v zákulisí.

V klubu totiž skončil Ali Khatir, sportovní ředitel, který italského kouče do teheránského klubu přivedl. Druhá potíž je počínání klubu na přestupovém trhu. Stramaccioni si vytipoval několik posil, z nich zatím dorazila jediná, útočník Cheick Diabaté. Klub už jednal i s forvardem Chieva Verona Manuelem Pucciarellim, zkušeným zadákem Boukarym Dramém, který naposledy hrál za SPAL, a bekem Crotone Hrvoje Miličem. Ani jeden přestup však z různých důvodů nebyl dotažen.

Milič, jehož agent strávil dva dny v Teheránu, aby přestup uzavřel, už měl mít kontrakt v kapse, vše ale nakonec padlo kvůli problémům s vízy. 

Stramaccionimu tak podle informací italského novináře Gianlucy di Marzia došla trpělivost a po vyhroceném jednání s klubovým vedením si určil ultimátum - do 48 hodin rozhodne, zda v klubu setrvá, nebo jen pár dní před začátkem ligy kvůli neshodám odejde. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud