Krmenčík to v Belgii rozbalil! Dva góly za poločas a demolice soupeře

Autor: jon
1
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Třetí zápas po sobě a znovu při střelecké chuti! Český útočník Michael Krmenčík vstřelil v utkání belgické ligy na hřišti Waregemu 2 góly a přispěl k výhře Brugg 6:0. Sedmadvacetiletý hráč se dostává do velmi slušné formy a proměnil důvěru trenéra Philippa Clementa, který ho poprvé v ligové sezoně postavil od začátku.

Krmenčík zvládl dvě branky během prvního poločasu. V devatenácté minutě zvyšoval na 2:0, když se krásně uvolnil kolem obránce a z hranice vápna přesnou přízemní střelou rozvlnil síť. Rozjetý forvard vstřelil i čtvrtou branku hostujícího favorita, když dorážel pohotovou hlavičkou.

Krmenčík zaznamenal svou třetí a čtvrtou ligovou branku v belgické soutěži a po zimním přestupu se dostává do střelcké pohody. Trefil se i v reprezentačním dresu proti Slovensku.