Škodovi to v Turecku pálí! Vstřelil pátý gól sezony, pomohl k remíze

Autor: ČTK, jon
1
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Útočník Milan Škoda pomohl svým pátým gólem v této sezoně turecké fotbalové ligy Rizesporu k remíze s Genclerbirligi 1:1. Po trefě českého kanonýra domácí od osmé minuty vedli, ale soupeř ve druhém poločase vyrovnal.

Škoda potvrdil aktuální výbornou střeleckou formu. V posledních pěti ligových zápasech dal bývalý kapitán pražské Slavie čtyři branky. S pěti góly je druhým nejlepším střelcem týmu za momentálně zraněným Francouzem Loicem Remym, který skóroval šestkrát.

Rizesporu patří v tabulce deváté místo, Genclerbirligi je na 17. příčce.