1. listopadu 2008 • 04:00

Barošův spoluhráč má žloutenku

Autor:
Reklama
Útočníci Galatasaraye Istanbul Milan Baroš a Harry Kewell oslavují vstřelenou branku.
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roky bojuje se zákeřnou nemocí a donedávna o tom skoro nikdo nevěděl. Australský záložník Harry Kewell, spoluhráč Milana Baroše z Galatasaray Istanbul, trpí nevyléčitelnou žloutenkou!Přesněji jde o autoimunní hepatitidu. Veřejnost se o ní dozvěděla náhodou. Až minulý týden ji odhalila turecká média z běžné dopingové zprávy po zápase Poháru UEFA s Olympiakosem (1:0, Kewell skóroval) a senzace byla na světě.

Tedy aspoň pro nezasvěcené. Australská i Mezinárodní fotbalová federace, včetně zaměstnavatelů hráče totiž o žloutence věděla.

Jak se Kewell léčí? Každý den dopuje! Dává si steroid prednizol. „Když lidé uslyší slovo žloutenka, dělají z toho tragické závěry. Harryho nemoc však není nakažlivá. Může s ní normálně žít,“ prohlásil Kewellův agent Bernie Mandic.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze