Další zastávka. Světoběžník Šumský zakotví na Slovensku | iSport.cz
1. července 2014 • 22:47

Další zastávka. Světoběžník Šumský zakotví na Slovensku

Autor: šf
Další zastávka. Světoběžník Šumský zakotví na Slovensku
TOP VIDEA
TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě jako o kluka se o něho zajímala slavná Barcelona. Teď skutečně oblékne dres týmu začínajícího na „B“, ale o poznání skromnějšího. Záložník Nicolas Šumský by měl být podle informací serveru iSport.cz příští týden představen jako nová posila prvoligového slovenského týmu Banská Bystrica. Po působení v divizi, kde sbíral síly ve Vysokém Mýtě, se pokusí o návrat do velkého fotbalu.Česko, Francie, Argentina, Brazílie, Slovinsko – a teď Slovensko. Už v šesté zemi se představí dvacetiletý středopolař, který se snaží prorazit a potvrdit pověst nevšedního talentu.

Kvůli tragické autonehodě, při níž loni zemřela jeho přítelkyně, se však potýkal s jinými problémy, než jak jen přelstít protihráče.

Z Bohemians 1905 odešel do ústraní, ale ve slovinském ND Gorica se kvůli zranění i psychickým následkům tragédie do hry nedostal. Proto se vrátil do rodného Vysokého Mýta, kde s fotbalem začínal a na jaře se prosadil v divizi.

V minulých měsících se jednalo o jeho případném přestupu do Znojma, ale tato možnost padla. V současnosti se už připravuje s osmým týmem posledního ročníku slovenské ligy a bude za něj nastupovat v následující sezoně.

 
Články odjinud


Články odjinud