Hamšík slovenským Fotbalistou roku. Slávista Stoch skončil devátý | iSport.cz
18. března 2019 • 23:05

Hamšík slovenským Fotbalistou roku. Slávista Stoch skončil devátý

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Marek Hamšík se stal poosmé v kariéře slovenským Fotbalistou roku. Anketu deníku Pravda a Slovenského fotbalového svazu vyhrál pošesté za sebou, předtím ocenění získal ještě v letech 2009 a 2010.Jednatřicetiletý záložník čínského klubu Ta-lien I-fang, do kterého přestoupil v únoru z Neapole, zvítězil v hlasování 33 odborníků se ziskem 350 bodů, druhé místo obhájil se ztrátou 36 bodů obránce Interu Milán Milan Škriniar. Třetí skončil rovněž stejně jako vloni záložník Stanislav Lobotka z Celty Vigo.

Do první desítky se dostali pouze hráči ze zahraničních lig. Na deváté příčce se umístil záložník Miroslav Stoch z pražské Slavie a jedenáctý skončil plzeňský středopolař Patrik Hrošovský. Nástupcem Pavla Hapala na pozici Trenéra roku se stal srbský kouč Nestor El Maestro, pod jehož vedením vloni získala Trnava mistrovský titul.

 
Články odjinud


Články odjinud