Barca vzkázala: Villu pustíme jen na přestup, chceme půl miliardy! | iSport.cz
1. ledna 2013 • 15:30

Barca vzkázala: Villu pustíme jen na přestup, chceme půl miliardy!

Autor: rjm
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RENTGEN: Stanciu ožil. Kolik šancí vytvoří parťákům s Jabloncem?
Vémolice v kuchyni. Slavný MMA zápasník ukázal, jak si chystá jídlo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Španělský útočník David Villa není v posledních měsících v Barceloně šťastný, protože moc nehraje. Vysnil si tedy změnu angažmá, když ho hodně láká angažmá v Premier League. Jenže první zájemce, slavný Liverpool, dostal při snaze získat známého střelce košem. Vedení Barcy nehodlá kanonýra pouštět na hostování, pokud hráče uvolní, tak jen na přestup. Za hráče chce nejméně půl miliardy korun.Manažer Liverpoolu měl přitom už pro Villu připravené místo v sestavě. Zkušeného hráče zařadil na levou stranu útočné formace, při rozestavení 4 – 3 – 3, což by mělo Villovi sedět. Ze spolupráce se známým fotbalistou měl těžit i Luis Suárez. Jenže teď je jasné, že plán neklapne.

Zájem o Villu projevila i Chelsea a Arsenal. Barcelona už všem zájemcům vzkázala, že jednání budou začínat ve chvíli, pokud někdo ze zájemců nabídne 16 milionů liber.

Villa nastoupil v této sezoně za Barcu v 17 zápasech a dal pět gólů. To není vizitka, s níž by byl spokojený. Teď záleží na tom, kolik za něj budou chtít případní zájemci vysázet na dřevo.

David Villa překonal hranici tří set branek, v posledních měsících po svém zranění, ale v Barceloně nehraje a rád by změnil dres
David Villa překonal hranici tří set branek, v posledních měsících po svém zranění, ale v Barceloně nehraje a rád by změnil dres

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud