La Liga | Ronaldo prý nazval Messiho zku***synem! To je lež, zlobí se hvězda | iSport.cz
12. listopadu 2014 • 09:55

Ronaldo prý nazval Messiho zku***synem! To je lež, zlobí se hvězda

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
Hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo popírá, že by měl vulgárně urážet konkurenta Lionela Messiho
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

S velmi vážným obviněním přišel ve své knize „MESSI“ známý španělský novinář Guillem Balague. A pustil se rovnou do hvězdy Realu Madrid Cristiana Ronalda. Podle Balaguea nazývá Portugalec svého největšího rivala Lionela Messiho zku***synem. Ronaldo se ovšem proti tomuto narčení ohradil a chystá právní kroky.



„Několik hráčů Realu Madrid mi potvrdilo, že Ronaldo neřekne Messimu jinak než zku***syn,“ píše Balague ve své knize. „Ronaldo tak chce před svými spoluhráči ukázat, že se Messiho nebojí,“ dodává novinář.

Reakce portugalské hvězdy na sebe nenechala dlouho čekat. „Noviny píší, že jsem měl údajně urážet Lionela Messiho. To je absolutní lež a už jsem řekl svému právníkovi, aby podnikl kroky proti odpovědným osobám,“ napsal Ronaldo na svém Facebooku.

„Mám respekt pro všechny mé profesionální kolegy a Messi není v žádném případě výjimkou,“ dodal útočník Realu Madrid.

Že Ronaldo nelže, potvrzují i jeho dřívější prohlášení ohledně vzájemné rivality s Messim. „Už se to stalo součástí mého života. S Messim nechodím na kafe stejně jako s ostatními hráči soupeře. Každopádně ho velmi respektuji,“ přiznal Portugalec.

Aktuální obvinění tak vypadá spíše jako kalkuk a reklama pro Balagueho knihu. Španělský novinář bude muset svá tvrzení dokázat, jinak může čekat nepříjemnou odezvu od Ronaldových právníků.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud