12. listopadu 2014 • 09:55

Ronaldo prý nazval Messiho zku***synem! To je lež, zlobí se hvězda

Autor:
Reklama
Hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo popírá, že by měl vulgárně urážet konkurenta Lionela Messiho
TOP VIDEA
AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík
Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu
VŠECHNA VIDEA ZDE

S velmi vážným obviněním přišel ve své knize „MESSI“ známý španělský novinář Guillem Balague. A pustil se rovnou do hvězdy Realu Madrid Cristiana Ronalda. Podle Balaguea nazývá Portugalec svého největšího rivala Lionela Messiho zku***synem. Ronaldo se ovšem proti tomuto narčení ohradil a chystá právní kroky.„Několik hráčů Realu Madrid mi potvrdilo, že Ronaldo neřekne Messimu jinak než zku***syn,“ píše Balague ve své knize. „Ronaldo tak chce před svými spoluhráči ukázat, že se Messiho nebojí,“ dodává novinář.

Reakce portugalské hvězdy na sebe nenechala dlouho čekat. „Noviny píší, že jsem měl údajně urážet Lionela Messiho. To je absolutní lež a už jsem řekl svému právníkovi, aby podnikl kroky proti odpovědným osobám,“ napsal Ronaldo na svém Facebooku.

„Mám respekt pro všechny mé profesionální kolegy a Messi není v žádném případě výjimkou,“ dodal útočník Realu Madrid.

Že Ronaldo nelže, potvrzují i jeho dřívější prohlášení ohledně vzájemné rivality s Messim. „Už se to stalo součástí mého života. S Messim nechodím na kafe stejně jako s ostatními hráči soupeře. Každopádně ho velmi respektuji,“ přiznal Portugalec.

Aktuální obvinění tak vypadá spíše jako kalkuk a reklama pro Balagueho knihu. Španělský novinář bude muset svá tvrzení dokázat, jinak může čekat nepříjemnou odezvu od Ronaldových právníků.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

14. kolo
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze