18. ledna 2018 • 10:07

Barcelona prohrála po 29 zápasech. V poháru nezvládla městské derby

Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený

Po sérii 29 soutěžních zápasů bez porážky fotbalisté Barcelony prohráli v úvodním čtvrtfinále Španělského poháru na hřišti městského rivala Espaňolu 0:1. Argentinec Lionel Messi neproměnil penaltu.

digi tv

Obhájce trofeje bez několika tradičních opor mohl poslat Messi do vedení v 62. minutě. Jeho pokutový kop však výborně zlikvidoval brankář Diego López. O vítězství Espaňolu rozhodl dvě minuty před koncem dvacetiletý náhradník Óscar Melendo svým premiérovým gólem mezi profesionály.

Barcelona prohrála poprvé od loňského srpna, kdy v odvetě španělského Superpoháru nestačila na Real Madrid (0:2). Pohárová odveta čeká suverénního lídra La Ligy za týden.

Úvodní čtvrtfinále nezvládl ani druhý tým španělské nejvyšší soutěže Atlético Madrid, které na svém stadionu neudrželo vedení nad Sevillou a prohrálo 1:2. Valencie doma po obratu zdolala Alavés 2:1.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Barcelona 38 28 9 1 99:29 93
2.  Atlético 38 23 10 5 58:22 79
3.  Real 38 22 10 6 94:44 76
4.  Valencia 38 22 7 9 65:38 73
5.  Villarreal 38 18 7 13 57:50 61
6.  Real Betis 38 18 6 14 60:61 60
7.  Sevilla 38 17 7 14 49:58 58
8.  Getafe 38 15 10 13 42:33 55