Costa zase řádil. Naštvala ho pokuta, odmítl trénovat s Aléticem | iSport.cz
18. dubna 2019 • 19:10

Costa zase řádil. Naštvala ho pokuta, odmítl trénovat s Aléticem

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Diego Costa z Atlética Madrid dnes odmítl trénovat s týmem. Podle španělských médií tak učinil na protest vedení klubu, které se rozhodlo dát třicetiletému fotbalistovi pokutu za chování v nedávném utkání s Barcelonou. V něm Costa dostal v 28. minutě rovnou červenou kartu za urážku matky rozhodčího.Costa za incident dostal od disciplinární komise trest na osm zápasů, takže mu předčasně skončila sezona. Navíc musel zaplatit pokutu 6000 eur (153.000 korun). Oslabené Atlético zápas prohrálo 0:2 a katalánský celek díky tomu udělal výrazný krok k titulu. V tabulce má šest kol před koncem náskok devíti bodů před druhým Atléticem.

Podle několika deníků včetně Marcy, AS nebo El País se Costu rozhodlo potrestat pokutou i vedení Atlética. Proti tomu se však španělský útočník, který od začátku jakékoli provinění odmítá, ohradil a údajně kvůli tomu dnes odmítl trénovat s týmem, přestože je zcela zdráv.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud