Nevděčníku! Fanoušci Realu uráželi Balea, protože chce v klubu zůstat | iSport.cz
9. července 2019 • 20:45

Nevděčníku! Fanoušci Realu uráželi Balea, protože chce v klubu zůstat

Autor: vma
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi velkokluby, které začínají s přípravou na novou sezonu, je také Real Madrid. Do jeho tréninkového centra dorazil i Gareth Bale, ale vřelého přivítání se nedočkal. Někteří fanoušci očekávají, že "bílý balet" Velšana prodá, aby si vylepšil rozpočet po letních nákupech. Jenže Bale odejít nechce, což se hodně nelíbí některým fanouškům.„Nevděčníku!“ ozývá se ve videu španělské televize AS, zatímco Gareth Bale ve svém Audi vjíždí do tréninkového komplexu Valdebebas.

Někteří fanoušci "bílého baletu" totiž čekali, že se 29letý Velšan ani nezapojí s týmem do přípravy. Po šesti letech v Madridu dostal svolení k odchodu. Klub chce jeho odchodem vylepšit rozpočet, který v posledních měsících zatížily nákladné přestupy Edena Hazarda, Luky Joviče, Brazilce Militãa nebo Rodriga.

Podle serveru Trasfermarkt už Real utratil před novou sezonou přes 300 milionů liber (8,7 miliardy korun), navíc chce z Manchesteru Paula Pogbu. Trenér Zinedine Zidane už připustil, že Bale by mohl být součástí obchodu s United, jenže Velšan nikam nechce.

„Gareth nemá v úmyslu Real opustit a zapojí se do přípravy,“ prohlásil už minulý týden jeho agent Jonathan Barnett. A i když se to ne všem fanouškům líbí, chystá se na svou sedmou sezonu v Madridu. Smlouvu má až do roku 2022.

Bale se v minulé sezoně měl stát ústřední hvězdou týmu, která zaplní místo po odchodu Cristiana Ronalda. Jenže rychlonohý křídelník se spíš trápil. Ve 40 zápasech nastřílel 11 branek, často ale seděl na lavičce. Frustrace velké hvědy rostla, stejně tak nespokojenost fanoušků, kteří na svého hráče často nevybíravě pískali.

Jak dopadne osud velkého hráče?

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud