Prohra na úvod! Barcelonu srazily nůžky veterána Adurize | iSport.cz
16. srpna 2019 • 23:10

Prohra na úvod! Barcelonu srazily nůžky veterána Adurize

SESTŘIH: Inter - Slavia 1:1.  Pražané sahali po vítězství, favorit srovnal v nastavení SESTŘIH: Inter - Slavia 1:1. Pražané sahali po vítězství, favorit srovnal v nastavení
LIGOVÝ INSIDER: Tah s Lischkou bych v derby neriskoval. Šádek? To jsem zažil jen v Itálii LIGOVÝ INSIDER: Tah s Lischkou bych v derby neriskoval. Šádek? To jsem zažil jen v Itálii

Mistrovská Barcelona zahájila španělskou fotbalovou ligu nečekanou porážkou v Bilbau. I když měla převahu, její střely mířily maximálně do brankové konstrukce a v 89. minutě rozhodl "nůžkami" při prvním dotyku s míčem střídající veterán Aritz Aduriz.

Barceloně chyběl zraněný Lionel Messi a v 34. minutě oslabil ofenzivu i Luis Suárez. Při střele do tyče z otočky si poranil nohu a musel střídat.

Obhájci titulu i tak měli další šance, ale Bilbao se ubránilo a v závěru udeřilo. Osmatřicetiletý Aduriz přišel na hřiště v 88. minutě a chvíli nato se stal hrdinou večera. Nůžkami nedal brankáři Marcu-Andremu ter Stegenovi šanci.