Barceloně nepomohl ani Messi, nováček je po výhře v čele ligy | iSport.cz
21. září 2019 • 23:12

Barceloně nepomohl ani Messi, nováček je po výhře v čele ligy

Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0

Fotbalisté Barcelony prohráli v 5. kole španělské ligy na hřišti nováčka Granady 0:2 a už potřetí v sezoně ztratili body. Katalánskému týmu nepomohl ani ligový návrat Lionela Messiho, který absentoval měsíc a půl kvůli zranění lýtka. Barcelona má po 5. kole jen sedm bodů a zažívá nejhorší vstup do ligy od roku 1994.

Favorizované "Blaugranas" zaskočila branka Ramona Azeeze, který se prosadil z brejku už ve druhé minutě. Do druhého poločasu poslal kouč Katalánců Ernesto Valverde i argentinského špílmachra Messiho, který teprve v úterý naskočil do zápasu Ligy mistrů v Dortmundu, kde odehrál 32 minut.

Převahu na míči ale nedokázal soupeř Slavie ve skupině Ligy mistrů přetavit v gól, zato na druhé straně domácí záložník Alvaro Vadillo proměnil pokutový kop za ruku a stanovil nečekaný výsledek.