Vaclík dostal tři góly za poločas. Sevilla překvapivě padla v Eibaru | iSport.cz
26. září 2019 • 22:56

Vaclík dostal tři góly za poločas. Sevilla překvapivě padla v Eibaru

Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš

Brankář Tomáš Vaclík dostal tři góly a fotbalisté Sevilly ve čtvrtečním šestém kole španělské ligy na hřišti Eibaru nečekaně prohráli 2:3. Hostující celek, který z předchozích pěti zápasů nestačil pouze na Real Madrid, přitom přes hodinu vedl 2:0.

Sevilla do zápasu vstoupila skvěle a po prvním poločase vedla po gólech Lucase Ocampose a Olivera Torrese. Jenže v 65. minutě Vaclíka překonal z penalty Fabián Orellana a v 77. minutě vyrovnal Pedro León, který potrestal nedorozumění českého reprezentačního brankáře s obráncem.

Obrat dokonal osm minut před koncem gólem z přímého kopu José Valdés. Sevilla prohrála podruhé za sebou a v tabulce je sedmá se ztrátou čtyř bodů na první Real Madrid. Eibar se naopak po sérii dvou remíz a tří porážek dočkal první výhry v sezoně a opustil sestupové příčky.

V dobrých výkonech pokračuje San Sebastian, který si především díky Mikelu Oyarzabalovi poradil 3:0 s Alavésem. Oyarzabal otevřel skóre, poté připravil gól pro Williana Josého a chvíli před přestávkou si připsal druhý zásah. Domácí se díky vítězství posunuli na druhé místo a na Real ztrácí stejně jako třetí Atlético Madrid jediný bod.