Kuriózní zranění v Realu. Vázquezovi zlomilo nohu závaží v posilovně | iSport.cz
21. listopadu 2019 • 21:39

Kuriózní zranění v Realu. Vázquezovi zlomilo nohu závaží v posilovně

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Karviná - Olomouc: Sigma podnikla rychlý kontr, skóre otevřel González, 0:1 Karviná - Olomouc: Sigma podnikla rychlý kontr, skóre otevřel González, 0:1
České Budějovice - Příbram: Mršičovo parádní sólo zužitkoval Ledecký, 1:0! České Budějovice - Příbram: Mršičovo parádní sólo zužitkoval Ledecký, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Realu Madrid Lucas Vázquez si zlomil palec a čeká ho několikatýdenní pauza. Španělský fotbalista si podle médií v posilovně nešťastně pustil závaží na levou nohu.Vázquez se připojil k hráčům, kteří se v minulosti zranili bizarním způsobem. Například jeho spoluhráč z "Bílého baletu" Marco Asensio v roce 2017 musel vynechat utkání Ligy mistrů, protože si při holení nohou způsobil infekci.

Brankář Santiago Caňizares přišel o místo na mistrovství světa 2002 kvůli tomu, že si poranil šlachu na noze při pokusu zachytit padající vodu po holení. Argentinec Éver Banega zase v roce 2012 chyběl půl roku, když při tankování zapomněl zabrzdit auto, které mu přejelo nohu a zlomilo kotník.

Osmadvacetiletý Vázquez v této sezoně zasáhl do devíti soutěžních zápasů, v nichž zaznamenal jeden gól a jednu asistenci. Během října křídelní hráč chyběl kvůli problémům s lýtkem.

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud