Ramos vs. McGregor? Hvězdy si notují na sítích: Pojď si zatrénovat! | iSport.cz
27. července 2020 • 15:00

Ramos vs. McGregor? Hvězdy si notují na sítích: Pojď si zatrénovat!

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že by se Sergio Ramos, který se nedávno pochlubil neuvěřitelně vypracovanou figurou, po fotbalových úspěších chystal do oktagonu? Nebo snad ikona UFC Conor McGregor hodlá vyzkoušet, jak by mu to šlo na trávníku? Dvě superstar svých sportů se skamarádily na sociálních sitích a vypadá to, že se brzy chystá společný trénink.Jako první se ozval španělský zadák. Na Twitteru zveřejnil video, jak na tréninku Realu vymetl šibenici, a trefu oslavil McGregorovým tradičním „pyšným krokem.“ „Co na to říkáš?“ optal se Conora.

Bojovníkova odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Slavný Ir na Instagramu předvedl, jak válí na zeleném pažitu. Trefil tyč, párkrát ho gólman vychytal, několik jeho střel se ale ujalo. McGregorovi to na hřišti evidentně „lepí“, i když zrovna hraje v těsných džínách a topu od Versaceho.

Obdivné komentáře přidalo pár osobností ze sféry MMA, klobouk ale smekl i Ramos, kterého Conor na oplátku označil. „Skvělé, kámo! Nedal by sis někdy trénink s Realem Madrid? Rádi tě kdykoli uvítáme,“ předložil McGregorovi lákavou nabídku. „Díky, můj bratře! Bude mi ctí, až příště přijedu do Madridu,“ přijal irský bojovník.

Ti, kdož McGregorův život pozorně sledují, vědí, že „The Notorious“ se netají svou láskou k fotbalu, jeho klubem číslo jedna je Manchester United. „Líbily se mi jejich úspěchy a vítězná mentalita. Hrály tam irské legendy jako Dennis Irwin a Roy Keane. Keane byl jeden z nejlepších záložníků, které evropský fotbal kdy viděl. Jeho soupeři byli mentálně poražení ještě předtím, než vstoupili na hřiště,“ zmínil v jednom z rozhovorů McGregor, který sám hrával v záloze a útoku.

Sergio Ramos chce večer slavit titul
Sergio Ramos chce večer slavit titul

„Týmova práce, vedení, oddanost a disciplína - to jsou schopnosti, které jsem se naučil ve fotbale, a přenesl jsem si je do světa bojových sportů,“ řekl McGregor.

Ačkoli je teď kamarád se Sergiem Ramosem, mnoho slov chvály má i na jeho bývalého spoluhráče z Realu Cristiana Ronalda: „Je to fenomenální sportovec a člověk. Jeho disciplína, perfekcionismus, a oddanost svému umění inspiruje mnoho dětí k tomu, aby hrály fotbal.“

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Vstoupit do diskuse
1
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud