4. října 2011 • 14:33

Jako Pat a Mat. Na nosítkách odnášeli zraněného fotbalistu

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Man. City - West Ham 3:1. Domácí slaví čtvrtý titul v řadě, zářil Foden
SESTŘIH: Slovensko - Lotyšsko 2:3sn. Lotyši udrželi naději na čtvrtfinále
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Scénka z třetí portugalské fotbalové ligy připomíná záběry z černobílých grotesek. Zraněný fotbalista se svíjí na trávníku, přispěchají k němů záchranáři. Jenže nešikovnou dvojici nosítka vůbec neposlouchají. Nebohého hráče nejdřív nemůžou odnést z trávníku, za pomezní čárou na něj ke vší smůle ještě jeden z nich padá. Tomu se říká "profesionální" ošetření...Academico de Viseu před třemi týdny hostilo tým Sanjoanense. V 75. minutě hostující hráč číslo tři potřeboval pomoc zdravotníků. Dva medici vběhli na hřiště, aby zraněného fotbalistu odnesli za postranní čáru. Jenže vůbec neměli svůj den.

Z nosítek jim hráč málem upadl už na trávníku. Pro jednoho z dvojice nešťastníků bylo tělo fotbalisty evidentně nad jeho síly, hráče dlouho nemohl zdvihnout.

K vrcholné scénce došlo za hrací čárou. Když vrávoravou chůzí dvojice konečně odnesla hráče z trávníku, jeden z nich ztratil balanc a na zraněného upadl. Nebohý fotbalista tak byl zraněn ještě podruhé...

Jako pat a Mat. Takhle záchranáři bojovali s nosítky, na kterých odnášeli zraněného fotbalistu
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud