Messi, Ronaldo, nebo někdo další? Vyberte nejlepšího fotbalistu světa | iSport.cz
30. října 2012 • 13:14

Messi, Ronaldo, nebo někdo další? Vyberte nejlepšího fotbalistu světa

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi
Souček patří mezi nejlepší v Evropě. Takový hráč se rodí jednou za 10 let, chválí Trpišovský Souček patří mezi nejlepší v Evropě. Takový hráč se rodí jednou za 10 let, chválí Trpišovský
VŠECHNA VIDEA ZDE

ANKETA | Třikrát v řadě slavil Lionel Messi, mezi kandidáty na Zlatý míč figuruje i nyní. V anketě o nejlepšího fotbalistu planety se na přelomu roku rozhodne mezi 23 hráči, kteří se dostali do finální nominace. Koho byste z nich vybrali vy? Hlasujte v anketě iSport.cz.Hlavními kandidáty na vítěze Zlatého míče jsou Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. V nominaci není žádný český zástupce, vítěz Ligy mistrů Petr Čech se do výběru nedostal.

Nejsilnější zastoupení mají Španělé, z týmu mistrů Evropy a světa se do výběru dostalo celkem sedm fotbalistů. Ze španělské ligy je v nominaci na Zlatý míč dvanáct jmen.

Koho byste vybrali vy? Opět Lionela Messiho? Nebo největšího konkurenta fenomenálního Argentince, hvězdného Cristiana Ronalda? Nebo snad někoho úplně jiného?

Vyberte si z nominovaných hráčů, které najdete ve fotogalerii.

Lionel Messi patří tradičně k největším kandidátům na Zlatý míč
Lionel Messi patří tradičně k největším kandidátům na Zlatý míč

 
Články odjinud


Články odjinud