Matušovič na záchytce | iSport.cz
10. července 2007 • 00:00

Matušovič na záchytce

Autor: Sport
Miroslav Matušovič
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Miroslav Matušovič si 'zpestřil' přípravné období. Záložník fotbalové Sparty se v neděli v rodném Havířově opil a skončil na záchytné stanici.Miroslav Matušovič si 'zpestřil' přípravné období. Záložník fotbalové Sparty se v neděli v rodném Havířově opil a skončil na záchytné stanici. Vedení klubu už hříšníka potrestalo pokutou, divoký večírek by levonohého záložníka mohl podle informací Sportu přijít až na sto tisíc korun. "Vedení klubu po konzultaci s trenérem rozhodlo o finančním potrestání Miroslava Matušoviče. Celá, zatím blíže nespecifikovaná částka, bude poukázána na dobročinné účely," uvedl na klubových stránkách Lukáš Přibyl, ředitel komunikace Sparty, s tím, že o konkrétní výši pokuty se vedení teprve poradí.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud