Juliska jako kino! Ve filmu o Dukle bude Masopust, Nedvěd i Vetchý | iSport.cz
15. srpna 2014 • 15:24

Juliska jako kino! Ve filmu o Dukle bude Masopust, Nedvěd i Vetchý

Autor:
Reklama
Průvodcem v novém dokumentu o Dukle bude herec Ondřej Vetchý
TOP VIDEA
Přijde Sparta o Tetteha? Odchod do Anglie je nepravděpodobný, říká Ščasný Přijde Sparta o Tetteha? Odchod do Anglie je nepravděpodobný, říká Ščasný
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen o ligové body se bude bojovat v této sezoně na Julisce. 18. září se pražský stadion změní v letní kino a uskuteční se na něm slavnostní premiéra dokumentu o historii Dukly s názvem Hrdý na svůj klub. Vystoupí v něm řada známých fotbalových tváří.Na plátně uvidí diváci fotbalové osobnosti, které s Duklou spojily převážnou část svojí kariéry jako Josefa Masopusta, Ivo Viktora, či Ladislava Vízka. Vystoupí v něm však také třeba Pavel Nedvěd nebo nedávno zesnulá legenda portugalského fotbalu Eusébio. Průvodcem příběhu je herec Ondřej Vetchý.

VIDEO | Podívejte se na ukázku z nového dokumentu o Dukle

 

Témata:  sport, fotbal, dukla, film, Juliska
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud