Juliska jako kino! Ve filmu o Dukle bude Masopust, Nedvěd i Vetchý | iSport.cz
15. srpna 2014 • 15:24

Juliska jako kino! Ve filmu o Dukle bude Masopust, Nedvěd i Vetchý

Autor: iSport.cz
Průvodcem v novém dokumentu o Dukle bude herec Ondřej Vetchý
TOP VIDEA
iSport PODCAST: Proč Kanga nehrál proti Baníku? Získal si Jílek autoritu? iSport PODCAST: Proč Kanga nehrál proti Baníku? Získal si Jílek autoritu?
Třikrát v Lize mistrů, finanční kolaps a obnovená cesta vzhůru. To je Kluž, soupeř Slavie Třikrát v Lize mistrů, finanční kolaps a obnovená cesta vzhůru. To je Kluž, soupeř Slavie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen o ligové body se bude bojovat v této sezoně na Julisce. 18. září se pražský stadion změní v letní kino a uskuteční se na něm slavnostní premiéra dokumentu o historii Dukly s názvem Hrdý na svůj klub. Vystoupí v něm řada známých fotbalových tváří.Na plátně uvidí diváci fotbalové osobnosti, které s Duklou spojily převážnou část svojí kariéry jako Josefa Masopusta, Ivo Viktora, či Ladislava Vízka. Vystoupí v něm však také třeba Pavel Nedvěd nebo nedávno zesnulá legenda portugalského fotbalu Eusébio. Průvodcem příběhu je herec Ondřej Vetchý.

VIDEO | Podívejte se na ukázku z nového dokumentu o Dukle

 

Témata:  sport, fotbal, dukla, film, Juliska
 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud