15. června 2015 • 20:13

Beneš podpořil Čišovského. Streamuje 28 hodin a pořádá sbírku

Autor:
Fotbalista Vít Beneš streamuje pro Mariána Čišovského.
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový obránce Jablonce Vít Beneš se rozhodl pro netradiční gesto. V počítačové hře FIFA uspořádal charitativní stream dlouhý 28 hodin na podporu nemocného Mariána Čišovského. Diváci mohou po celou dobu vysílání posílat finanční podporu, která poputuje přímo k bývalému stoperovi Plzně.Dobrý vztah Víta Beneše k hraní her není žádným tajemstvím. Nyní se rozhodl svůj koníček spojit s dobrou věcí. Pořádá 28 hodin dlouhý stream na podporu nemocného Mariána Čišovského z Plzně. Vybrané peníze půjdou na léčbu fotbalisty.

Beneš hraje na herní konzoli PS4 hru FIFA 15, v průběhu streamu kromě jiného vyzývá také ostatní hráče, kteří jej sledují. Za prvních pár hodin se podařilo vybrat přes 10 tisíc korun. Stream můžete sledovat na tomto odkazu.

Titul Plzně pro Čišovského. Obránce bojující s nemocí přišel na pódium

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze