11. července 2016 • 09:51

Tým osobností porazil hvězdy karlovarského festivalu FC Roma

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tradičním Karlovarském festivalu se odehrál charitativní miniturnaj za účasti týmu osobností Real Top Praha. Po jeho skončení se předala částka 40 000 korun pro dvě nemocné děti.Turnaj odstartoval zápas Real vs. FC Roma. Utkání se hrálo v přátelském duchu a přesto bylo k vidění spoustu pohledných akcí. Nakonec se ukázalo, že kvalita na straně Realu byla rozhodující a výhra 4:3 byla zasloužená. 

Další zápas obstaral výběr Karlovarska a FC Roma. Karlovaráci dokonale využili domácí prostředí a utkání nakonec skončilo debaklem 7:2. Bylo tedy jasné, že vítěz miniturnaje vzejde až z posledního zápasu. 

Real čekal opravdu těžký úkol. Domácí výběr po loňské porážce hodně omladil.
Nakonec i v tomto zápase rozhodovala zkušenost a možná i kvalita hráčů Realu. Real vedl již 3:0 ale nakonec to byl boj do poslední minuty. Při závěrečném hvizdu byl stav na světelné tabuli 4:3 pro Real.

Týmy na turnaji: Výběr Karlovarska, Real Top Praha a FC Roma.

Za Real Top Praha hráli: Jan Koller, Ladislav Hampl, Karel Poborský, Ota Balage, Marek Jankulovski, Vojtěch Dyk, Alexander Salák, Karol Kisel, Jakub Štáfek, Alexandr Smita a další.

Fotbalový tým osobností Real Top Praha na turnaji v Karlových Varech
Fotbalový tým osobností Real Top Praha na turnaji v Karlových Varech

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze