29. června 2017 • 16:15

Čech v Arsenalu? Udělal dobře, není Terry, řekl bývalý spoluhráč na premiéře Tiempo 7

Autor:
720p360p
Petr není Terry, udělal dobře, řekl bývalý Čechův spoluhráč na světové premiéře kopaček Tiempo 7
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

V prvním roce Petra Čecha v Chelsea patřil mezi jeho největší parťáky. A rád na tu dobu vzpomíná. „Oba jsme přišli z Francie, takže jsme spolu trávili hodně času,“ prohlásil bývalý ruský reprezentant Alexej Smertin na světové premiéře kopačky Tiempo Legend 7 v Moskvě. Štáb iSport.tv byl jako jediné české médium u toho.Inteligentní a pracovitý záložník, ve své éře klíčový hráč ruské reprezentace. To byl Alexej Smertin. Na Stamford Bridge strávil jen jednu celou sezonu, v Premier League však oblékl i dres Portsmouthu, Charltonu a Fulhamu. I z toho důvodu dva roky starý odchod Petra Čecha z Chelsea do Arsenalu schvaluje. 

„Byl to dobrý krok, protože Arsenal je TOP tým, navíc v Londýně, takže se nemusel stěhovat… Víte, Petr nevyrostl v Chelsea jako například John Terry, do klubu přišel z ciziny, je to Čech. Proto si myslím, že jeho rozhodnutí bylo správné. Zůstal v Anglii, v nejlepší lize světa, což je fantastické,“ uvedl dvaačtyřicetiletý Smertin při světové premiéře kopaček Nike Tiempo Legend 7 v Moskvě.

720p 360p
Petr není Terry, udělal dobře, řekl bývalý Čechův spoluhráč na světové premiéře kopaček Tiempo 7

Nová kopačka Tiempo 7 je určena pro tvůrce hry a snoubí v sobě tradici s moderními inovacemi. Pravou klokaní kůži doplňuje revoluční technologie Flyknit, díky které je bota lehčí, pohodlnější a lépe sedí na noze. Na vývoji Tiempo 7 se svými postřehy a radami podílela řada fotbalových hvězd.

„V průběhu celého procesu jsme mluvili se spoustou hráčů – profesionálů i talentovaných mladíků. Určitě musím zmínit Gerarda Piquého, Antonia Rüdigera a Andreu Pirla, který nám pomáhal na více projektech, což bylo skvělé. Mluvili jsme i s Jackem Wilsherem a Sergiem Ramosem, bylo to skvělé a dali nám důležité podněty ohledně toho, jak by nová Tiempa měla vypadat,“ řekl Joel Bagby, designér Nike Football.

Štáb iSport.cz byl v Moskvě na celosvětové premiéře sedmé generace legendárních kopaček Tiempo
Štáb iSport.cz byl v Moskvě na celosvětové premiéře sedmé generace legendárních kopaček Tiempo

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze