Jan Podroužek
15. dubna 2018 • 10:34

V Příbrami se sejdou hráči Ajaxu, Brightonu, Udinese. Bude to o hrdosti města, říká Barák

Reklama
TOP VIDEA
Chceme vyhrát titul. Ale nerad vykřikuju hesla, říká Trpišovský Chceme vyhrát titul. Ale nerad vykřikuju hesla, říká Trpišovský
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

„Děti Příbrami“ se po letech spojí. „Bude to o hrdosti města a klubu,“ říká Antonín Barák, jeden z odchovanců, kteří 27. května nastoupí na hřišti U Litavky, a hlavně – společně se svým otcem ten, který exhibiční zápas vymyslel a celý ho organizuje.To, co záložníka italského Udinese donutilo k uspořádání mimořádného setkání příbramských odchovanců, je charitativní podtext. Podpora Ely Fekoňové, čtyřleté holčičky trpící dětskou mozkovou obrnou, jíž Barák pomáhá. A taky zároveň podpora Vladimíra Mikuláše, 41letého maséra fotbalové a futsalové reprezentace, kterému lékaři před časem diagnostikovali amyotrofickou laterální sklerózu.

Finanční příspěvek poskytne Ele Fekoňové a Vladimíru Mikulášovi dražba dresů, která už běží na internetu, ale i sami hráči. A bude to parádní sestava.

„Když jsem si projížděl ta jména, sám jsem se až divil, koho všechno Příbram vychovala,“ říká Antonín Barák.

Zúčastní se on, Dominik Mašek, Tomáš Zápotočný, Miroslav Slepička, Tomáš Wágner, Aleš Matějů, Milan Mišůn, Tomáš a Pavel Pilíkovi, Jakub Řezníček nebo Jan Vošahlík. Dokonce dorazí z Ajaxu i Václav Černý, který ale kvůli vleklému zranění kolene hrát nebude.

A na lavičku taky hvězdy. Třeba Josef Csaplár, který momentálně táhne áčko zpátky do první ligy, nebo Václav Černý starší a Antonín Barák starší.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze