16. května 2018 • 15:13

Dej si pojistit rodinu. Trenér Petržela měl vyhrožovat opavskému šéfovi

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vlastimil Petržela, trenér fotbalového Zlína, stanul před Okresním soudem v Opavě.  Ještě coby kouč ostravského Baníku je obžalovaný z toho, že rozesílal výhružné SMS zprávy šéfovi opavského klubu Markovi Hájkovi. Informoval o tom dnes Moravskoslezský deník.„Dej si pojistit rodinu,“ měl napsat Petržela ještě jako trenér Baníku Ostrava předsedovi představenstva Slezského FC Opava Markovi Hájkovi. Ten je i místopředsedou České unie sportu. Vše se mělo stát na jaře minulého roku, kdy Baník a Opava bojovaly ve druhé lize o postup.

Do první ligy tehdy nakonec postoupily Olomouc a Baník. Opavané skončili třetí. U Okresního soudu v Opavě se řeší události, které tomu měly předcházet. Petržela měl Hájkovi v té době vyhrožovat.

V tom smyslu, že když „půjde“ ještě jednou proti Baníku, má si nechat pojistit celou rodinu. To se mělo stát poslední dubnový den loňského roku. O čtyři dny později měla Hájkovi doputovat další SMS ve znění: „To, co předvádíš s Opavou, je taky na kriminál, ha**** zlodějskej.“

Nejedná se přitom o jediný Petrželův problém. Zkušený kouč se měl před nedávnem dostat do konfliktu s jedním ze sponzorů Baníku Mariánem Klabníkem z Frýdlantu nad Ostravicí, majitelem cestovní kanceláře MLK-Tours, kterému měl trenér také vyhrožovat. "Jsem nevinný, k žádnému soudu nejdu," reagoval bývalý trenér Zenitu Petrohrad. (VÍCE ZDE >>>)

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze