Vyhrožoval sponzorovi Baníku? Petrželu čeká soud, vinu ale odmítá | iSport.cz
Michal Koštuřík
18. dubna 2018 • 04:30

Vyhrožoval sponzorovi Baníku? Petrželu čeká soud, vinu ale odmítá

TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do pěkné šlamastyky se dostal zlínský trenér Vlastimil Petržela. Ve věci přečinu byl podle informací Sportu předvolán jako obviněný k okresnímu soudu v Opavě! Má jít o důsledek sporů podnikatele Mariána Klabníka s tehdejším koučem ostravského Baníku. Hlavní líčení je na programu příští středu ráno. Tedy v den, kdy hraje Fastav semifinále MOL Cupu s Jabloncem. „Jsem nevinný, k žádnému soudu nejdu,“ prohlásil včera rezolutně Petržela.O co přesně v případu jde, to ani jedna strana komentovat nechce. Jako svědek se má dostavit dvaapadesátiletý Marián Klabník z Frýdlantu nad Ostravicí, majitel cestovní kanceláře MLK-Tours.

Trenéra Petrželu poznal v Baníku, jemuž fandí, a byl také jedním ze sponzorů klubu. Měli spolu delší čas konflikty a kouč mu ve finále údajně vyhrožoval. Proto se celá věc ocitla u soudu. „To jsou interní informace. Nic k tomu říkat nechci a nemůžu,“ reagoval Klabník na žádost Sportu.

Okresní soud v Opavě bude řešit kauzu známého kouče Petržely, který nyní vede Zlín v HET lize. „Je to mezi mnou, Petrželou a tím, kdo podal trestní oznámení,“ sdělil podnikatel Klabník, jenž prý podporoval fotbalový Baník milionem korun ročně.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium


Články odjinud


Články odjinud