3. června 2018 • 13:25

Zavadil: Habanec? Řekl o mně hrozné nesmysly. V Brně jsem se choval stejně

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po necelém roce se Pavel Zavadil vrátil do Brna - i když jen na rozlučku s kariérou Luboše Kaloudy. Na stadionu v Králově Poli strávil bývalý kapitán Zbrojovky pět let, ale jeho odchod neproběhl úplně ideálně. Tehdejší trenér Svatopluk Habanec o něm prohlásil, že byl příkladem negativního vůdcovství.Jak jste vnímal kritiku Svatopluka Habance? Bylo to pro vás větší nakopnutí do působení v Opavě?
"Takhle to neberu. Zaprvé to není pravda, Svaťa řekl hrozný nesmysl. Celých pět let jsem se choval stejně, a to i za něj. Vrátil jsem se z těžkého zranění a šel jsem hrát ještě o měsíc dřív, než bych potřeboval. Nedělal jsem to pro něj, ale pro Zbrojovku. Bohužel on to nezvládl, takže ty řeči, co pak vyslal, to byly hrozné nesmysly."

Cítíte teď větší zadostiučinění po tom, co jste dokázal s Opavou?
"Vždycky jsem říkal, že jsem týmový hráč. Ještě jsem chtěl zažít v kariéře ještě jeden velký úspěch a jsem rád, že se to s Opavou podařilo, protože myslím, že se tam fotbal dělá výborně a na vysoké úrovni. Mančaft, který tam je, má velkou persperktivu a je výborně vyvážený. Jsou tam mladí, střední generace i starší hráči. A celková parta okolo fotbalu je hodně pozitivní a jsem rád, že jsem ten krok udělal."

Jak to s vámi vypadá v příští sezoně, budete ještě zkoušet první ligu?
"Ano, mám smlouvu ještě na jednu sezonu a samozřejmě zůstávám. Chci se na to připravit, protože to může být můj poslední rok a musím hlavně být zdravý. Když budu zdravý, budu dobře připravený."

Podívejte se na celý rozhovor iSport.tv

Zavadil: Habanec o mně řekl hrozné nesmysly. V Brně jsem se vždy choval stejně
1080p 720p 360p

ANKETA brněnských osobností: Pomůže Požár dostat Zbrojovku zpět do ligy?
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze