Zavadil: Habanec? Řekl o mně hrozné nesmysly. V Brně jsem se choval stejně | iSport.cz
3. června 2018 • 13:25

Zavadil: Habanec? Řekl o mně hrozné nesmysly. V Brně jsem se choval stejně

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po necelém roce se Pavel Zavadil vrátil do Brna - i když jen na rozlučku s kariérou Luboše Kaloudy. Na stadionu v Králově Poli strávil bývalý kapitán Zbrojovky pět let, ale jeho odchod neproběhl úplně ideálně. Tehdejší trenér Svatopluk Habanec o něm prohlásil, že byl příkladem negativního vůdcovství.Jak jste vnímal kritiku Svatopluka Habance? Bylo to pro vás větší nakopnutí do působení v Opavě?
"Takhle to neberu. Zaprvé to není pravda, Svaťa řekl hrozný nesmysl. Celých pět let jsem se choval stejně, a to i za něj. Vrátil jsem se z těžkého zranění a šel jsem hrát ještě o měsíc dřív, než bych potřeboval. Nedělal jsem to pro něj, ale pro Zbrojovku. Bohužel on to nezvládl, takže ty řeči, co pak vyslal, to byly hrozné nesmysly."

Cítíte teď větší zadostiučinění po tom, co jste dokázal s Opavou?
"Vždycky jsem říkal, že jsem týmový hráč. Ještě jsem chtěl zažít v kariéře ještě jeden velký úspěch a jsem rád, že se to s Opavou podařilo, protože myslím, že se tam fotbal dělá výborně a na vysoké úrovni. Mančaft, který tam je, má velkou persperktivu a je výborně vyvážený. Jsou tam mladí, střední generace i starší hráči. A celková parta okolo fotbalu je hodně pozitivní a jsem rád, že jsem ten krok udělal."

Jak to s vámi vypadá v příští sezoně, budete ještě zkoušet první ligu?
"Ano, mám smlouvu ještě na jednu sezonu a samozřejmě zůstávám. Chci se na to připravit, protože to může být můj poslední rok a musím hlavně být zdravý. Když budu zdravý, budu dobře připravený."

Podívejte se na celý rozhovor iSport.tv

Zavadil: Habanec o mně řekl hrozné nesmysly. V Brně jsem se vždy choval stejně
1080p 720p 360p

ANKETA brněnských osobností: Pomůže Požár dostat Zbrojovku zpět do ligy?
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud