VIDEO: Světový fotbal - Střílej přes blok | iSport.cz
21. února 2019 • 18:00

VIDEO: Světový fotbal - Střílej přes blok

Jak zefektivnit koncovku svého týmu?
TOP VIDEA
V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku? V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?
Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor
VŠECHNA VIDEA ZDE

Efektivnější koncovku může pomoci zajistit tato průpravná hra na malém hřišti 20x40 metrů. Na kratší strany postavíme přenosné brány, do nich se postaví brankáři. Pole rozdělíme na tři části. Území před oběma bránami je vymezené čárou (nebo kloboučky) ve vzdálenosti 15 metrů, prostřední obdélník je široký 10 metrů.Hrají proti sobě dva čtyřčlenné týmy (brankáře nepočítáme). Tři hráči stojí v políčku před bránou proti jednomu soupeři. Totéž na druhé straně. Úkolem tří spoluhráčů před bránou je přihrát si čtyřikrát míč za sebou, jeden protivník se jim snaží sebrat balon.

Když se mu to podaří, může zakončit. Pokud se útočícím povedou čtyři přihrávky, může jeden hráč s míčem běžet do prostředního pole a odtud vystřelit na bránu soupeře. Tým u protilehlé brány se snaží ránu zblokovat, ale nesmí vstoupit do prostředního pásma. Jakmile brankář míč vyrazí, může člen útočícího celku před bránou soupeře dorážet.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud