4. srpna 2021 • 13:10

Velké změny ve vysílání fotbalu! LM i TOP ligy na nových kanálech i v O2 TV

Autor: iSport.cz, pta
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Baník - Zlín 5:1. Demolice neškodných Ševců a další Vrbovo těžké shledání
Bohemians - Olomouc: Matoušek si narazil s Puškáčem a propálil Digaňu, 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před novou sezonou dochází na českém trhu k významným změnám ve vysílání elitních fotbalových soutěží. Fanoušci budou mít nyní možnost sledovat u O2 TV všechny elitní evropské soutěže, Ligu mistrů i domácí FORTUNA:LIGU. Svoje postavení výrazně posiluje televize Nova, jejíž nové kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 budou vysílat Ligu mistrů a nejvyšší soutěže z Itálie, Španělska a Německa.  Pokud doteď chtěl fanoušek sledovat všechny zmíněné soutěže, musel platit dvěma operátorům. Nyní kompletní menu nabídne O2 TV.

Změny nastávají u Ligy mistrů, kterou měla na svých kanálech dosud výhradně O2 TV. Nyní ji bude nabízet na nové stanici Premier Sport 2, který odvysílá první volbu z úterního programu a třetí volbu ze středečního programu.

Další zápasy Ligy mistrů budou přinášet nové kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Na nich se objeví  také tři elitní soutěže – italská Serie A, španělská La Liga a německá bundesliga, dosud byly k vidění na kanálech DigiSport.

Nové kanály začnou vysílat 13. srpna, kdy se rozjíždí španělská a německá liga, italská Serie A se rozběhne o týden později.

Všechny nové stanice budou součástí nabídky O2 TV. „Vůbec poprvé se na českém trhu objeví všechny klíčové soutěže na jednom místě,“ uvedla šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová.

Nova Sport 3 a Nova Sport 4 budou k dispozici i pro zákazníky T-Mobile Czech republic. „Zápasy Ligy mistrů UEFA budou doprovázet na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4 i velkoryse pojatá zápasová studia s fotbalovými experty," přiblížil kreativní ředitel Novy Alan Záruba.

Na O2 TV poprvé od této sezony běží kompletně všechny přenosy z FORTUNA:LIGY, zápasy Premier League přenáší kanál Premier Sport, o který se dělí O2 TV a DigiSport (Telly). Od  sezony 2022/23 však získal práva na anglickou nejvyšší soutěž operátor Skylink.

Kde v nové sezoně poběží fotbalové soutěže:

FORTUNA:LIGA (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal)

Liga mistrů (Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4)

Premier League (Premier Sport 1)

Serie A, La Liga, bundesliga (Nova Sport 3, Nova Sport 4)

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Kde sledovat los Evropské ligy v TV?

Články odjinud


Články odjinud