5. srpna 2022 • 13:25

Fotbal v televizi: živo kolem Premier League, víc zápasů nejen z Německa

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
7
 • Canal+ Sport bude vysílat Premier League. Kde v TV najdete bundesligu či Ligu mistrů?Canal+ Sport bude vysílat Premier League. Kde v TV najdete bundesligu či Ligu mistrů?FOTO: koláž iSport.cz

  Přestupy se odehrály ve fotbale nejen na hráčském poli. Výrazné změny nastaly v létě v Česku také na televizním trhu v oblasti vysílacích práv největších soutěží v Evropě. Živo bylo kolem Premier League, kterou nově najdete na Canal+ Sport. Více zápasů bude k vidění z bundesligy, Serie A a La Ligy. 

 • FORTUNA:LIGA

  - O2 TV Sport

  - sestřihy a momenty na iSport.cz

   

  Tady změna nenastala. Všechny zápasy nejvyšší české soutěže najdete na O2 Sport a O2 TV Fotbal. Nezapomeňte, že iSport.cz jako jediný na českém internetu  nabízí sestřihy a nejdůležitější momenty ze všech zápasů.

  INSIDER: Slavia má cizinců moc, Spartě ti nečitelní naopak chybí, říká Kotal
  Video se připravuje ...

 • Premier League

  - CANAL+ Sport

  - dostupný také na T-mobile TV a Skylink TV

  - sestřihy nejlepších zápasů na iSport.cz

   

  Práva na anglickou ligu získala nová stanice CANAL+ Sport, čekalo se na zařazení do nabídky velkého operátora. Den před dnešním startem nového ročníku se jím stala T-mobile TV. O2 TV potvrdila, že o zařazení nejvyšší anglické soutěže do své nabídky bude dál jednat i po startu sezony. Sestřihy nejatraktivnějších zápasů najdete na iSport.cz.

  Premier League nově na Canal+ Sport. Máme všechny zápasy, láká Bosák
  Video se připravuje ...

 • Bundesliga, Serie A, La Liga

  - nejatraktivnější zápasy na Nova Sport 3 a 4 

  - další duely na Premier Sport 1 a 2

   

  Česká útočná esa Patrik Schick a Adam Hložek v Leverkusenu, tradiční souboje mezi Realem Madrid a Barcelonou, nebo souboje v Serii A . Stále platí, že nejatraktivnější zápasy nabízí z těchto soutěží stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Novinkou je rozšíření nabídky o další utkání mimo největší šlágry na stanicích Premier Sport 1 a 2, které patří do nabídky O2 TV.

  České duo ve službách Leverkusenu Patrik Schick a Adam Hložek České duo ve službách Leverkusenu Patrik Schick a Adam HložekFoto repro Youtube

 • Francouzská liga

  - Nova Sport 1 a 2

   

  Lionel Messi, Neymar a Kylian Mbappého zůstávají v Paříži pohromadě. Bude PSG znovu kralovat francouzské lize? Velké ambice sesadit šampiona má Marseille, Lyon či Monaco. Jejich snažení můžete sledovat rovněž na Nova Sport 1 a 2, expertem na Ligue 1 bude Jan Koller, který hrál za Monako. 

  Hvězdné trio útočných es PSG. Zleva Neymar, Lionel Messi a Kylian Mbappé Hvězdné trio útočných es PSG. Zleva Neymar, Lionel Messi a Kylian MbappéFoto Reuters

 • Skotská liga

  - Premier Sport 1 a 2

   

  Ostrovní fotbal není jen Premier League. Přenosy ze skotské Premiership zůstávají na Premier Sport 1 a 2.

  Joe Hart zvedá nad hlavu trofej pro mistra skotské ligy Joe Hart zvedá nad hlavu trofej pro mistra skotské ligyFoto Reuters

 • Liga mistrů

  -  Premier Sport a Nova Sport 3 a 4

  Snahu Realu Madrid o obhajobu trofeje budete moci sledovat v podobném modelu jako v minulé sezoně, kdy zápasy nabízely stanice Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 2. O2 TV Sport slibuje zatím bez konkrétního upřesnění větší porci zápasů než dosud.

  Poslední šampion Ligy mistrů Real Madrid Poslední šampion Ligy mistrů Real MadridFoto Reuters

Vstoupit do diskuse
7
Články odjinud


Články odjinud