11. srpna 2022 • 13:45

Jágr o Kollerově filmu: Inspirace pro všechny. Famózní příběh, chválil Rada

Autor: TV iSport, krm
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Po Naganu jsme zaspali. Teď je načase se vrátit. Vlasák a Marha řeší, co dál po zlatu
SESTŘIH: Česko - Švýcarsko 2:0. ZLATÁ domácí pohádka! Rozhodl Pastrňák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Středeční premiéra dokumentu o Janu Kollerovi přilákala do pražského Slovanského domu spoustu (nejen) sportovních osobností. A všichni do jednoho si po promítání pochvalovali, co právě viděli. „Inspirativní příběh pro všechny,“ líčil legendární hokejista Jaromír Jágr. Spokojený byl i samotný nejlepší střelec reprezentační historie.Většina známých, spoluhráčů nebo bývalých trenérů Kollerův příběh dobře zná. Přesto se našly detaily, které pro ně ve filmu byly novinkou. „Já jsem se po letech dozvěděl, jak to měl težké třeba v Norimberku," popsal sportovní komentátor Jaromír Bosák.

Hokejista Jaromír Jágr měl pro dokument jen slova chvály. „Film byl výborný. Já jsem věděl, co můžu čekat, protože s Petrem Větrovským (režisérem) jsem velmi dobrý kamarád. Je to inspirativní příběh pro všechny mladé sportovce i pro lidi, kteří si myslí, že nemůžou nic dokázat a že už to nejde… Vždycky to jde,“ prohlásil s úsměvem Jágr.

Film o Janu Kollerovi: očekávání před premiérou, problémy při natáčení i pohled spoluhráče
Video se připravuje ...

Za pravdu mu dávaly i fotbalové osobnosti. „Nádherná pohádka. Honza, aniž by měl mezi šestnácti a devatenácti lety přípravu jako jiní fotbalisti, napsal příběh, který se nedá opakovat,“ řekl agent Pavel Paska. „Ten kluk si to zasloužil. Všichni mu můžeme jenom poděkovat za to, co dosáhl. Famózní příběh, jsem spokojený,“ hlásil trenér Petr Rada.

Sám Koller si povedenou premiéru užil. „Musím říct, že jsem dojatej. Já to viděl v kině vlastně poprvé, předtím jen pracovní verzi. Mám dobrý pocit a doufám, že se to lidem líbilo,“ podotkl.

Na film můžete do kina vyrazit od čtvrtka 11. srpna.

Knihu Koller: Byl to víc než sen objednávejte na iKiosek.cz ZDE >>>

Kniha KOLLER: Byl to víc než senFoto Sport

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud