Rváči z Čechova běsnili v Popradu! Hokejoví šílenci nešetřili ani nováčka KHL | iSport.cz
5. listopadu 2011 • 17:21

Rváči z Čechova běsnili v Popradu! Hokejoví šílenci nešetřili ani nováčka KHL

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RENTGEN: Stanciu ožil. Kolik šancí vytvoří parťákům s Jabloncem?
Vémolice v kuchyni. Slavný MMA zápasník ukázal, jak si chystá jídlo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bitkaři z hokejového Čechova se zase vyznamenali. Tentorkát své "umění" předvedli proti Lvu Poprad. Známí bitkaři nováčka KHL vůbec nešetřili. V závěru rozhodnutého utkání, které prohráli 3:6, vyvolali hromadnou bitku. Nejvíc jejich běsnění schytal Rastislav Špirko,  útočník Popradu.

 Mají tihle hráči vůbec mozek? O tom se dá s úspěchem pochybovat. V loňském roce se bitkaři Čechova servali například s Omskem, obávaný Darcy Verot se neváhal pustit do Jaromíra Jágra či Martina Škouly. Ruský celek si tentokrát vyšlápl na hráče nováčka KHL, slovenský Lev Poprad.


Čtyři minuty před závěrečnou sirénou skočil na led provokatér Christopher Brennan, vrhl se na obránce Mihálika a začal do něj bušit. Nejvyšší muž celé KHL útok nečekal a po tvrdých direktech se skácel na zem. "Oni už jsou takoví, patří to k jejich stylu hokeje," popisuje průběh drsné šarvátky obrovitý obránce.

S vyhlášeným bitkařem Brennanem se Mihálik naháněl celé utkání, svedli spolu několik drsných střetů u mantinelu. "Já ty kluky znám z farmy, kde jsem proti nim hrál. Dalo se to čekat," uvedl po utkání slovenský zadák.

Těsně před koncem se rváči z Čechova pustili i do útočníka Rastislava Špirka. Rus Fedosejev složil nejmenšího hráče Popradu ve středovém kruhu a pak bušil do ležícího těla. "Tam už nešlo o hrdinství, ale o zdraví," zlobil se po zápase Špirko.

Bitka šílenců z Čechova, kteru předvedli proti Lvu PopradBitka šílenců z Čechova, kteru předvedli proti Lvu PopradFoto hclev.eu

Někdejší útočník extraligových Pardubic dlouho ležel na ledě, s obtížemi jel na střídačku. Naštěstí vyvázl bez zranění.

"Všichni víme, jak to dopadlo minulou sezonu s Omkskem. Nechtěli jsme se nechat vyprovokovat, což se nám povedlo," doplnil Špirko.

"Když už se chtějí prát, ať si vyberou někoho k sobě rovného," rozčiloval se v rozhovoru se zpravodajem iDnes.cz Václav Nedorost, autor tří branek v utkání.

Do rvačky se na zapojili i další hokejisté, obr Mihálik se vrátil z trestné a vyrovnával účty za spoluhráče. "Tam už nebyla jiná možnost, musel jsem," přiznal po utkání.

Podle kouče Čechova to však nebyla žádná vyjímečná událost. "Vždyť to dneska nebyla žádná bitka," hodnotil závěr utkání trenér Andrej Nazarov.

Celý stadion po utkání domácím bouřlivě aplaudoval. Aby ne, když hráči vybojovali vysoké vítězství a ještě se ubránili nájezdům zákeřných rváčů.

Podívejte se na bitku Darcy Verota s českým obráncem Omsku Martinem Škoulou

Bitka šílenců z Čechova, kteru předvedli proti Lvu Poprad
Bitka šílenců z Čechova, kteru předvedli proti Lvu Poprad

 

 

 

 

 

Témata:  sport, hokej, čechov, khl, poprad, Lev, bitka
Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud