ONLINE: Podpisy, spekulace, přestupy. Všechny novinky z NHL

Vše, co potřebujete vědět o dění na přestupovém poli v NHL. Transfery, jednání, spekulace, žhavé novinky. To vše sledujeme ONLINE.
V průběhu sezony není na přestupovém poli taková divočina jako v létě, i tak je ale stále co sledovat. Koho zajímají nejnovější trejdy, podpisy smluv či přestupy a spekulace, určitě by si neměl nechat ujít ONLINE na iSport.cz.
Zprávy ze dne 17. července 2025
Dakota Joshua se stěhuje. Byl totiž vytrejdován z Vancouveru do Toronta za výběr ve 4. kole draftu 2028. Smlouvu má Joshua do léta 2028 a ročně si průměrně vydělá 3,25 mil. USD.
Podepsáno jest! Český brankář Lukáš Dostál upekl životní smlouvu s Anaheimem. Reprezentační jednička ze zlatého mistrovství světa v hokeji 2024 se s Ducks dohodla s předstihem, vyhne se tak nepříjemnému procesu před arbitráží. Klub oznámil novinu prostřednictvím videa s hlavním aktérem. „Ahoj fanoušci. Jsem extrémně nadšený, že zůstávám v Anaheimu dalších pět let,“ pronesl pětadvacetiletý gólman, jemuž na účet ročně přistane 6,5 milionu dolarů. Více čtěte ZDE>>>
Zprávy ze dne 16. července 2025
Útočník Jan Myšák podepsal v NHL roční dvoucestnou smlouvu s Anaheimem. Při působení v prvním týmu Ducks si podle serveru puckpedia.com vydělá 775 tisíc dolarů (téměř 16,5 milionu korun), což je v současnosti ligové minimum, na farmě 90 tisíc dolarů. Myšáka získal Anaheim loni v březnu při výměně z Montrealu, který ho do NHL draftoval v roce 2020 ze 48. místa. Po uplynulé sezoně mu skončil tříletý nováčkovský kontrakt a byl v pozici chráněného volného hráče. Tím může být i po vypršení nové smlouvy.
Zprávy ze dne 15. července 2025
První smlouvy v NHL se po Radimu Mrtkovi dočkal další nadějný český hokejista. Tříletý nováčkovský kontrakt s Torontem uzavřel útočník Miroslav Holinka. Devatenáctiletý rodák z Kroměříže, který letos pomohl dvacítce k bronzu na mistrovství světa, byl Maple Leafs před rokem draftován v pátém kole ze 151. místa. Poslední ročník odehrál v kanadské juniorce (WHL) za Edmonton Oil Kings. (47 zápasů, 45 bodů za 19 gólů a 26 asistencí)
Zprávy ze dne 11. července 2025
Obránce Josh Manson uzavřel v zámořské NHL novou, dvouletou smlouvu s vedením Colorada na celkem 7,9 milionu dolarů (téměř 166 milionů korun). Kontrakt začne platit po nadcházející sezoně, zkušený bek se tak nestane nechráněným volným hráčem. Avalanche o tom informovali na webu.
Zprávy ze dne 6. července 2025
Brankář Lukáš Dostál z Anaheimu je v zámořské NHL mezi jedenáctkou hokejistů, kteří se v pozici chráněných volných hráčů rozhodli kvůli novému kontraktu obrátit na arbitráž. Vypršela mu dvouletá smlouva z poloviny července 2023. Pětadvacetiletý brněnský rodák tehdy podepsal kontrakt na 1,625 milionu dolarů, který byl v první sezoně dvoucestný, ve druhé jednocestný.
V uplynulé sezoně zasáhl Dostál v dresu Ducks do 54 zápasů s průměrem 3,1 obdržené branky na utkání a úspěšností zákroků 90,3 procenta, jednou udržel čisté konto. Mužstvu pomohl jeden z největších hrdinů loňského domácího mistrovství světa k 23 výhrám. Slyšení u nezávislého soudu jsou naplánovaná na období od 20. července do 4. srpna. Hráči se však mohou do té doby na kontraktu se svými současnými kluby dohodnout.

Zprávy ze dne 3. července 2025
Opět spojitost s Martinem Nečasem. Brent Burns, který ve své kariéře v NHL oblékal dresy s číslem 8 nebo 88, zatím neví, jaké číslo si má vybrat v Coloradu. Osmičku totiž nosí Cale Makar, osmaosmdesátku Martin Nečas. Momentálně je nakloněný k číslu 84.
Insider Chris Johnston přišel s informací, že jakmile se Nikolaj Ehlers rozhodne, se kterým týmem podepíše smlouvu, může to spustit několik trejdů. O Ehlerse se totiž zajímají i týmy, které nemají pod platovém stropu potřebný prostor. Týká se to například Colorada. Když přijde Ehlers, mohl by ve hře být trejd Martina Nečase.
Veterán ještě nekončí. Ostřílený bek Brent Burns přidá v NHL další sezonu! Na roční smlouvě se dohodl s Coloradem. Čtyřicetiletý zadák, který v nejlepší hokejové lize světa odehrál 925 zápasů v řadě, si vydělá jeden milion dolarů a na další tři miliony si může přijít na základě odehraných utkání.
Zprávy ze dne 2. července 2025
Údajně se o Nikolaje Ehlerse zajímá i Colorado. Kdyby se dánský útočník skutečně upsal Avalanche, mohla by pak ve hře být výměna Martina Nečase.
Maple Leafs podepsali smlouvy na jeden rok za 775 tisíc dolarů s Travisem Boydem a Vinnim Lettierim.
Toronto se údajně zajímá o Nazema Kadriho z Calgary. Vítěz Stanley Cupu z roku 2022 s Coloradem v dresu Maple Leafs už působil. V platovém stropu Flames zabírá 7 milionů dolarů a kontrakt je platný do léta 2029.
Zprávy ze dne 1. července 2025
Nového zaměstnavatele našel Mikael Granlund. Na 3 roky podepsal s Anaheimem a v platovém stropu bude zabírat 7 mil. USD.
Potvrzeno. Maple Leafs podepsali na 2 roky dohodu s Michaelem Pezzettou. Ten bude v platovém stropu zabírat 787 500 dolarů.
Toronto je blízko k podpisu smlouvy s Michaelem Pezzettou.
Colorado oznámilo předčasné prodloužení smlouvy s Parkerem Kellym na další 4 sezony. Kelly bude od léta 2026 v platovém stropu zabírat 1,7 mil. dolarů.
Zprávy ze dne 30. června 2025
Toronto výměnou Mitchella Marnera do Vegas Golden Knights získalo jako bolestné útočníka Nicolase Roye. Ten má kontrakt do léta 2027 za 3 miliony USD ročně.
Toronto přivedlo z Utahu útočníka Matiase Maccelliho za podmíněný výběr ve 3. kole draftu 2027. Pokud Maccelli v následující sezoně nasbírá alespoň 51 bodů a Maple Leafs postoupí do play off, Mammoth pak získá výběr ve 2. kole draftu 2029. Finský útočník má kontrakt na jeden rok a v platovém stropu zabírá 3,425 mil. dolarů.
Zprávy ze dne 29. června 2025
Důležitý podpis pro Maple Leafs. Toronto se dohodlo na prodloužení kontraktu s útočníkem Matthewem Kniesem na dalších 6 sezon za 7,75 milionu dolarů ročně.
Anaheim má na soupisce sice dva české brankáře, přesto se rozhodl prodloužit kontrakt i s Ville Hussem. A to rovnou na další 2 sezony. V platovém stropu bude Husso zabírat 2,2 miliony USD.
Zprávy ze dne 28. června 2025
Brankář Petr Mrázek v NHL po čtvrt roce znovu mění tým. Detroit ho poslal do Anaheimu, za který chytá další český gólman Lukáš Dostál. Red Wings získali za Mrázka brankáře Johna Gibsona a dva výběry na draftu v příštích dvou letech. Třiatřicetiletý český gólman se vrátil do Detroitu v březnu, kdy přišel z Chicaga. Za Red Wings při druhém angažmá nastoupil nakonec jen v pěti zápasech. Veškeré dění kolem draftu a trejdů sledujte ONLINE ZDE>>>
Zprávy ze dne 17. června 2025
Prvním centrem Colorada je Nathan MacKinnon, do druhé lajny Avalanche podepsali Brocka Nelsona. A co třetí? Ve hře může být velký návrat Jonathana Toewse, který nehrál poslední dvě sezony kvůli zdravotním problémům. Otázkou ovšem je, jak na tom bude. Zajímá se o něj i Winnipeg.
Zprávy ze dne 12. června 2025
Dosavadní útočník New York Rangers Chris Kreider se má brzy stát hráčem Anaheimu. Čtyřiatřicetiletý Američan podle informací zámořských reportérů odvolal právě za tímto účelem smluvní klauzuli o nevyměnitelnosti. Stane se tak mimo jiné spoluhráčem Čechů Radka Gudase či Lukáše Dostála. Dle novináře Elliotta Friedmana Ducks obětují nadaného centra Careyho Terrance, oba týmy si vymění ještě volbu v draftu.
Zprávy ze dne 4. června 2025
Zkušený útočník Brock Nelson bude v NHL i nadále hájit barvy Colorada, kam přišel v průběhu sezony z New York Islanders. S vedením Avalanche podepsal třiatřicetiletý centr tříletou smlouvu za celkem 22,5 milionu dolarů (téměř půl miliardy korun), v létě se tak nestane nechráněným volným hráčem. Jeho podpis může znamenat trejd pro Martina Nečase, který má ještě smlouvu na jednu sezonu, takže bude jednat o nové, bude to ale u Avalanche? Ti nemají moc prostoru pod platovým stropem a navíc potřebují podepsat ještě tři hráče, proto se v zámoří začíná spekulovat o případné výměně českého forvarda.

Zprávy ze dne 19. dubna 2025
U hokejistů Anaheimu Ducks skončil trenér Greg Cronin. Jednašedesátiletý Američan u mužstva, za které hrají také brankář Lukáš Dostál a obránce Radko Gudas, působil dvě sezony, ale nepodařilo se mu ukončit sedmileté čekání na postup do play off NHL. Croninova nástupce klub zatím neoznámil.
Zprávy ze dne 8. března 2025
Právě byla potvrzena i poslední výměna, na kterou jsme čekali. A sice Brandon Carlo z Bostonu do Toronta. Jak už jsme avizovali, Bruins si ponechávají 15 % platu Carla ve svých rukách. Boston na oplátku získal Frasera Mintena, podmíněný výběr v 1. kole draftu 2026 a výběr ve 4. kole draftu 2025, který původně patřil Flyers.
Zprávy ze dne 7. března 2025
O Mikko Rantanena se zajímali i Toronto Maple Leafs. Údajně Hurricanes nabízeli Eastona Cowana, Frasera Mintena a dva výběry v 1. kole draftu. Carolina nakonec upřednostnila nabídku Stars.
Trejd Brandona Carla z Bostonu do Toronta se týkal třech týmů. Tím třetím jsou Penguins, kteří, jak už jsme informovali, získali Conora Timminse a Connora Dewara. Bruins za Carla od Toronta obdrželi výběr v 1. kole draftu 2026 a mladého útočníka Frasera Mintena.
Tak přeci jen Flyers ještě jednu transakci upekli. Erik Johnson se vrací do Colorada!
A tohle je další bomba! Boston se pustil do výprodeje. Brandon Carlo byl vyměněn do Toronta! Čekáme na další podrobnosti.
Potvrzeno. Charlie Coyle opouští Boston! Byl vytrejdován do Colorada. Součástí výměny je i Casey Mittelstadt. Čekáme na další detaily.
Potvrzeno. Scott Laughton byl společně s dvěma výběry v draftu vytrejdován z Philadelphie do Toronta. Maple Leafs splnili podmínky Flyers, a sice obětovali výběr v 1. kole draftu 2027. K tomu přihodili Nikitu Grebjonkina. Philadelphia si ponechává 50 % Laughtonova platu ve svých rukách, tedy 1,5 milionu dolarů.
Toronto musí konat. Florida i Tampa Bay, divizní rivalové, před play off posílili. Maple Leafs zatím nikoliv. Na jejich seznamu hráčů, které by chtěli získat, jsou Brayden Schenn, Brandon Tanev či Luke Kunin. Co se týče Schenna, St. Louis za svého kapitána žádá vysoce hodnocenou protihodnotu. Plánem B pro Toronto je údajně Scott Laughton.
Do nočního utkání San Jose nezasáhl Luke Kunin. Očekává se, že bude dnes vytrejdován. Mezi zájemci o jeho služby jsou Toronto Maple Leafs. Americký útočník má kontrakt do konce sezony za 2,75 milionu dolarů.
Colorado před boji o Stanley Cup nadále posiluje! Přichází Brock Nelson, schopný centr a důležitá postava New York Islanders, kterého cestou do Denveru doprovodí ještě NHL téměř nepolíbený útočník William Dufour. Isles si nechají polovinu šestimilionového platu své dlouholeté opory.
Do New Yorku míří naopak 1. kolo draftu 2026, podmíněné 3. kolo v roce 2028 a útočník Calum Ritchie. Obránce Oliver Kylington jde v rámci trojstranné výměny do Anaheimu, který se domluvil na budoucím vyrovnání.
Zprávy ze dne 6. března 2025
Toronto dnes opět komunikovalo s Philadelphií ohledně Scotta Laughtona. Prioritou pro Maple Leafs je ale stále Brayden Schenn ze St. Louis. Vypadá to, že Laughton je pro kanadský celek plán B.
Není tajemstvím, že Toronto má zájem o Braydena Schenna ze St. Louis. Do týmu si ho přeje sám kouč Craig Berube, který Schenna vedl ve Philadelphii i v St. Louis. Nyní, když se Blues na delší dobu zranil Colton Parayko a Maple Leafs umístili a tzv. waiver list Ryana Reavese, by dával trejd Schenna do Toronta smysl. Otázkou ale je, zda kanadský celek je ochoten splnit požadavky Blues.
Toronto umístilo na tzv. waiver list útočníka Ryana Reavese, kterého si nyní po dobu 24 hodin může stáhnout jakýkoliv tým v lize. Reaves má smlouvu do roku 2026 za 1,35 milionu dolarů.
Zprávy ze dne 4. března 2025
Toronto má zájem o Luke Kunina ze San Jose Sharks.
Zprávy ze dne 2. března 2025
Maple Leafs chtějí posílit kádr před uzávěrkou přestupů. Zájem mají například o Scotta Laughtona z Philadelphie nebo Braydena Schenna ze St. Louis. Očekává se, že obětují Eastona Cowana, nebo Frasera Mintena. Momentálně dva nejhodnotnější prospekti Toronta.
Do zítřejšího utkání Toronta by mohl zasáhnout i Calle Järnkrok, pro kterého by to byl první start v sezoně. Je konečně fit. Pro Maple Leafs tzv. posila zadarmo před uzávěrkou přestupů.
Zprávy ze dne 1. března 2025
Potvrzeno. Colorado Avalanche získávají obránce Ryana Lindgrena a útočníka Jimmyho Veseyho. New York Rangers na oplátku přivítají ve svých řadách Juuso Pärssinena a Calvina De Haana. Klub z Manhattanu získal také podmíněné volby ve 2. a 4. kole draftu. Rangers si jako součást výměny ponechali 50 % Lindgrenova platu do konce sezony.
Blíží se výměna mezi Coloradem a NY Rangers. Součástí výměny by měli být Ryan Lindgren, Jimmy Vesey či Jusso Pärssinen.
Zprávy ze dne 25. února 2025
Do Anaheimu přichází brankáře Ville Husso z Detroitu za tzv. budoucí vyrovnání, tedy zadarmo. Finský gólman má kontrakt do konce sezony za 4,75 milionu USD. Chytal ovšem na farmě, v platovém stropu zabíral tedy 3,6 mil. dolarů. Podobná situace jej čeká i v organizaci Ducks, neboť tým v AHL měl doposud zdravého pouze jednoho brankáře (Oscar Dansk).
Zprávy ze dne 10. února 2025
Anaheim Ducks dobře vědí, že v Lukáši Dostálovi mají vyřešenou brankářskou jedničku na několik let. I proto začíná ve zprávách rezonovat jméno Johna Gibsona, který by mohl být vytrejdován. Zájem o jeho služby mají údajně Edmonton Oilers.
Zprávy ze dne 5. února 2025
Angažmá Caseyho Mittelstadta v Coloradu by nemuselo být dlouhého trvání. Vedení Avalanche amerického útočníka získalo teprve před rokem z Buffala výměnou za Bowena Byrama. Klub z Denveru ovšem není s výkony šestadvacetiletého rodáka z Ediny spokojený, a proto jej umístil na listinu hráčů, kteří jsou k dispozici na výměnu. Není tajemstvím, že Colorado by před uzávěrkou přestupů rádo získalo centra do druhého útoku. Mezi adepty patří Brock Nelson z New York Islanders.

Trevor Zegras hraje v Anaheimu pátou sezonu, pořád ale nedokázal naplnit potenciál. Údajně se Ducks rozhodli, že jsou ochotni ho vyměnit. Není pochyb o tom, že změna působiště by Zegrasovi pomohla.
Zprávy ze dne 31. ledna 2025
O útočníka Brandona Saada, který vypověděl smlouvu se St. Louis Blues, mají zájem New Jersey Devils, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs a Vegas Golden Knights. V Torontu trénuje Craig Berube, který Saada vedl i v St. Louis.
Zprávy ze dne 27. ledna 2025
Ústřední postavou megatrejdu, v němž Carolina získala Mikka Rantanena, byl 28letý finský útočník. Hurricanes za čtvrtého nejproduktivnějšího hráče NHL poslední pětiletky obětovali Martina Nečase, o nějž měly zájem i další kluby. V článku se podívejte, co nejzajímavějšího zaznělo v hokejovém prostředí k obří výměně>>>

Zprávy ze dne 25. ledna 2025
Hokejový svět probírá zleva zprava megatrejd v NHL, v jehož rámci se do týmu Colorada stěhuje Martin Nečas s Jackem Drurym a opačným směrem do Caroliny Mikko Rantanen, z Chicaga pak ještě dorazí mazák Taylor Hall. Jakmile se doladily papíry, začala se řešit logistika přesunu Martina Nečase z New Yorku do Bostonu Nejnovější zprávy pro iSport.cz hlásí Martin Nečas starší, otec vynikajícího útočníka. „Teoreticky jsme si říkali, že možná k něčemu dojde před uzávěrkou trejdů zkraje března. Marťas nám v noci na sobotu kolem druhé volal, že je vytrejdovaný. Že je to ofiko."

Colorado očividně nekončí. Chce ještě získat centra do druhého útoku. A údajně má vedení Avalanche velký zájem o Sidneyho Crosbyho, velkého kamaráda Nathana MacKinnona. Pittsburgh sice vyhlásil výprodej, ale odchod jednoho z nejlepších hráčů v historii Penguins se nejeví jako pravděpodobný.

V noci z pátka na sobotu se v NHL upekla obrovská výměna! Její součástí byl také Martin Nečas. Český útočník byl vytrejdován z Hurricanes do Colorada. Společně s ním se stěhuje také Jack Drury. Součástí výměny bylo také Chicago, které poslalo Taylora Halla do Raleighu a ponechalo si 50 % platu Mikko Rantanena, který opustil Colorado a je také novým hráčem Hurricanes. Více čtěte ZDE>>>
Zprávy ze dne 14. ledna 2025
Další konkurence by mohla přibýt českému útočníkovi Davidu Kämpfovi v Torontu. Generální manažer Maple Leafs Brad Treliving na tiskové konferenci v polovině sezony avizoval, že se poohlíží po centrovi do třetí formace. Kämpf nastupuje nejčastěji ve středu čtvrté letky. Mezi potenciální možnosti posílení renomovaný server The Athletic zařadil Scotta Laughtona (Philadelphia), Yanniho Gourdeho (Seattle), Ryana O'Reillyho (Nashville) a Nicka Bjugstada (Utah).

Zprávy ze dne 27. prosince 2024
Hokejový klub Colorado Avalanche podepsal pětiletou smlouvu s kanadským gólmanem Mackenziem Blackwoodem, kterého nedávno získal ze San Jose. Osmadvacetiletý vicemistr světa z roku 2019 si díky novému kontraktu vydělá celkem 26,25 milionu dolarů (634 milionů korun). Smlouva začne platit v příští sezoně NHL.
Zprávy ze dne 6. prosince 2024
Obránce Jacob Trouba z New Yorku Rangers se stěhuje do Anaheimu, kde s kapitánským céčkem působí Radko Gudas. Protihodnotou je aktuálně zraněný bek Urho Vaakanainen a výběr ve čtvrtém kole draftu 2025. Ducks přebírají Troubův kontrakt v plné výši.
Zprávy ze dne 2. prosince 2024
Český útočník Ivan Ivan by měl v noci na středu opět naskočit za Colorado. Tým ho povolal z farmy, jde však pouze o formální krok. Jakmile Avalanche nemají hrací den, je letošní objev papírově v AHL, mužstvo tím totiž šetří peníze na jeho platu. Hráčům, kteří inkasují gáži podle úrovně, na které hrají, se odměna vypočítává den po dni. Podobnou zkušenost tak zažívá vícero forvardů Avs.
Zprávy ze dne 7. října 2024
Kanadský brankář James Reimer bude chytat za Anaheim, kam přišel jako volný hráč. Ducks s šestatřicetiletým veteránem, jehož na seznam volných hráčů zařadilo Buffalo, podepsali roční smlouvu na milion dolarů. Reimer by měl v Anaheimu při zranění Johna Gibsona krýt záda očekávané české jedničce Lukáši Dostálovi. V předchozí sezoně Kanaďan odchytal 25 zápasů za Detroit, předtím hrál za San Jose, Carolinu, Floridu a Toronto.
Pětatřicetiletý útočník Max Pacioretty si vybojoval smlouvu v Torontu, kde byl v uplynulých týdnech na zkoušce. Maple Leafs oznámili, že s americkým hráčem uzavřeli roční kontrakt. Podle televizní stanice TSN si Pacioretty vydělá 873.770 dolarů (20 milionů korun). Na bonusech může inkasovat dalších 626.230 dolarů (14,5 milionu korun).
Zprávy ze dne 6. října 2024
Kanadský obránce s českými kořeny John Ludvig zamířil z Pittsburghu do Colorada, které jej získalo z listiny volných hráčů. Informoval o to web Avalanche. Čtyřiadvacetiletý rodák z Liberce, syn bývalého českého útočníka Jana Ludviga, v minulé sezoně za Pittsburgh debutoval v NHL a ve 33 zápasech si připsal pět bodů za tři branky a dvě asistence.
Zprávy ze dne 24. září 2024
Před dvěma roky pomohl Logan O´Connor získat Stanley Cup pro Colorado. Nyní se vedení Avalanche rozhodlo s kanadským útočníkem spojit i další budoucnost. V klubu z Denveru podepsal nový šestiletý kontrakt, díky kterému si přijde celkem na 15 milionů dolarů.
Zprávy ze dne 19. září 2024
Dřívější zprávy ze zámoří se potvrdily. Český obránce Radko Gudas byl zvolen novým kapitánem Anaheimu. Čtyřiatřicetiletý mistr světa z Prahy 2024 se této pocty dočkal jako pátý Čech v historii NHL. Před ním pravidelně nosili „céčko“ na dresu Jaromír Jágr, Robert „Bobby“ Holík, Patrik Eliáš či naposledy Milan Hejduk. Krátce se jako kapitáni představili také Martin Straka, Filip Kuba a Jaroslav Špaček
Zprávy ze dne 6. července 2024
Na novém ročním kontraktu s Anaheimem se domluvil Pavol Regenda. Smlouva je dvoucestná.
Zprávy ze dne 3. července 2024
Ducks získávají další posilu pomocí trejdu. Z Red Wings přichází útočník Robby Fabbri a k tomu podmíněná volba ve 4. kole draftu. Detroit na oplátku získal Gage Alexandra. Red Wings si uvolnili místo pod platovým stropem o 4 miliony dolarů.
Carson Meyer podepsal na 1 rok s Ducks. Kontrakt je dvoucestný.
Maple Leafs podepsali na 1 rok za 775 tisíc také s Philippem Myersem.
Zprávy ze dne 2. července 2024
Dakota Mermis se údajně stal novou posilou Maple Leafs. Čekáme na potvrzení.
Další posila pro Anaheim Ducks. Získali zadáka Briana Dumoulina ze Seattlu výměnou za výběr ve 4. kole draftu 2026.
Anaheim hlásí první posilu z volného trhu hráčů. Na 2 roky podepsal Jansena Harkinse. Ten bude platový strop zatěžovat o 787,5 tisíce USD.
Toronto pozvalo na development kemp českého útočníka Dominika Petra.
Toronto má zájem o MacKenzieho Entwistla.
Kolují spekulace, že Maple Leafs zvažují změnu kapitána. Tím je od léta 2019 John Tavares. Pokud by tento krok vedení Toronta učinilo, novým kapitánem by se stal Auston Matthews.
Maple Leafs potvrdili setrvání brankáře Matta Murraye. Obě strany prodloužily spolupráci na další rok za 875 tisíc dolarů. Murray by měl být třetím gólmanem za Stolarzem a Wollem.
Potvrzeno. Erik Brännström podepsal s Avalanche na 1 rok za 900 tisíc USD.
Colorado Avalanche jeví zájem o zadáka Erika Brännströma.
Zajímavé bude sledovat během následujících dnů počínání Anaheimu. Ducks jsou totiž více než 6 milionů pod platovou podlahou, kterou musí do začátku sezony naplnit.
První podpisy oznamují i Anaheim Ducks. Jde však jen o prodloužení kontraktů na další sezonu. Urho Vaakanainen si vydělá 1,1 milionu. Brett Leason pak 1,05 milionu dolarů.
John Klingberg se nechal slyšet, že se stále zotavuje ze svého zranění. A dokud nebude 100% fit, tak nepodepíše s žádným týmem kontrakt. Poslední sezonu působil v Torontu.
Parker Kelly podepsal na 2 roky za 825 tisíc USD ročně s Coloradem.
Dakota Mermis podepsal s Torontem na 1 rok za 775 tisíc dolarů.
Zprávy ze dne 1. července 2024
Potvrzeno. Jani Hakanpää si ročně vydělá 1,5 mil. USD. Podepsal na 2 roky s Maple Leafs.
Toronto podepsalo kontrakt se zadákem jménem Jani Hakanpää. Čekáme na další informace.
Potvrzeno. Calvin De Haan podepsal s Coloradem na 1 rok za 800 tisíc USD.
Colorado Avalanche podepsalo kontrakt s Calvinem De Haanem.
Potvrzeno. Joel Kiviranta si v Coloradu vydělá 775 tisíc.
Colorado podepsalo na 1 rok Joela Kivirantu.
Potvrzeno. Jonathan Drouin prodloužil s Avalanche na další rok. Vydělá si 2,5 mil. dolarů.
Útočník Jonathan Drouin zůstává v Coloradu. Čekáme na další informace.
Brankář Matt Murray zůstává v Torontu. Podepsal na 1 rok za 875 tisíc. V týmu by měl působit jako trojka za Stolarzem a Wollem.
Potvrzeno. Anthony Stolarz si v Torontu ročně vydělá 2,5 mil. dolarů. Kontrakt potrvá 2 sezony.
Potvrzeno. Oliver Ekman-Larsson podepsal na 4 roky s Maple Leafs. Platový strop bude zatěžovat o 3,5 milionů dolarů.
Anthony Stolarz opouští Panthers a podepsal s Torontem. S Maple Leafs se domluvil na dvouleté spolupráci a v platovém stropu by měl zabírat okolo 2 milionů dolarů.
Volný trh si otestuje také Jonathan Drouin. Zájem o jeho služby jeví Boston, NY Rangers a St. Louis. Vyloučen ale není ani návrat do Colorada.
O trejd požádal třiadvacetiletý útočník Nicholas Robertson, který není spokojený se svým vytížením v Torontu.
Toronto přivítá do zadních řad kromě Christophera Taneva ještě jednu posilu. A sice Olivera Ekmana-Larssona, který je čerstvým vítězem Stanley Cupu s Panthers. Na detaily smlouvy čekáme.
Potvrzeno! Čtyřatřicetiletý obránce Christopher Tanev podepsal kontrakt s Maple Leafs na 6 let! V platovém stropu bude zatěžovat 4,5 milionů dolarů.
Toronto Maple Leafs právě potvrdilo předčasné prodloužení smlouvy s brankářem Josephem Wollem, který by se jinak příští rok stal nechráněným volným hráčem. Smlouva, která odstartuje za rok, potrvá 3 roky a Woll si v průměru na sezonu vydělá 3,67 mil. dolarů.
Zprávy ze dne 30. června 2024
Další budoucnost v NHL spojí Max Domi opět s Torontem. Kanadský útočník po osobně slušném ročníku (9+38) podepsal s Maple Leafs novou čtyřletou smlouvu, díky které si ročně přijde na 3,75 milionu dolarů.
Maple Leafs se dohodli na nové dvouleté smlouvě se zadákem Timothy Liljgerenem. Švédský obránce bude v platovém stropu zabírat 3 miliony dolarů.
Zprávy ze dne 26. června 2024
Hokejisté Anaheimu budou od nové sezony oblékat dresy s novým logem. Ducks se vrací k motivu kačera „The Mighty Duck“, které už v minulosti používali. Nyní ovšem s upgradem. Trikotům, ve kterých bude nastupovat také mistr světa Radko Gudas, navíc nově dominuje oranžová barva.