MS v hokeji 2019 | Slovenští fanoušci zuří. Domácí hokejový šampionát pro ně bude drahý | iSport.cz
12. září 2018 • 19:45

Slovenští fanoušci zuří. Domácí hokejový šampionát pro ně bude drahý

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už znají podobu a jméno maskota, nyní se dozvěděli i ceny lístků. Slováci se už nemohou dočkat domácího mistrovství světa v hokeji, které se po osmi letech opět uskuteční v Bratislavě a Košicích. Ne každý však bude mít na to, aby se osobně mohl podívat na utkání slovenské reprezentace.Organizátoři MS v hokeji na Slovensku tento týden prozradili, kolik budou stát vstupenky na utkání. Začali dobrou zprávou, že cena lístků startuje na 256 korunách. Jde však o ty méně atraktivní zápasy, na které se moc fanoušků nehrne. Například souboj Francie s Velkou Británií nebo Rakouska s Itálií.

Zato na utkání domácích Slováků už každý peníze mít nebude. Vždyť nejlevnější vstupenka bude v prodeji od 1536 korun. „Prvořadým kritériem pro nás bylo nastavení přijatelných cen vstupenek pro široké vrstvy fanoušků. Snažili jsme se nepřekročit cenovou hladinu, kterou v našem regionu nastavilo sousední Česko během MS 2015,“ řekl prezident Slovenského svazu ledního hokeje Martin Kohút.

Ne všichni Slováci si však myslí, že cena je nastavena správně. „Čtvrtinu důchodu za to, když budu chtít jít na jeden lepší zápas. Něco hrozného,“ stěžoval si čtenář pod přezdívkou kaldesm3 na serveru novin Nový Čas. Stejně tak to vidí i fanoušek pod přezdívkou McGyver, který psal do diskuze na Topky.sk „Platy Slováků se nezohlednily. Asi na ně zapomněli.“

Na utkání play off jsou lístky pochopitelně ještě dražší. Čtvrtfinále startuje na 1792 korunách a nejlepší lístek na finále vyjde skoro na 9 tisíc korun.

Tmavá varianta nového dresu slovenské hokejové reprezentace
Tmavá varianta nového dresu slovenské hokejové reprezentace

 

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Skupina B
Články odjinud