MS hokej 2021 | Hašek o odebraném MS i objetí Fasela s Lukašenkem: Možná to tak nechtěl | iSport.cz
20. ledna 2021 • 16:28

Hašek o odebraném MS i objetí Fasela s Lukašenkem: Možná to tak nechtěl

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Extraligový podcast:  V čem tkví kouzlo "hipíka" Muellera? Sparta má individuality i tvrďáky
Po vleklém zranění se vrací klenot Hložek. Posila, která se nemusí aklimatizovat, říká redaktor Sportu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší hokejové mistrovství světa historie sliboval běloruský prezident Alexandr Lukašenko, jeho země ho prý klidně uspořádá sama. Teď však o pořadatelství šampionátu v Minsku přišel. Rozhodla o tom v pondělí rada IIHF. Kde se bude šampionát konat a jaký má na celou situaci názor legendární gólman Dominik Hašek?  „Rozhodnutí zrušit šampionát v Bělorusku bylo očekávané. Byl tam tlak, ani ne tolik od sponzorů, jako od lidí a veřejnosti. Nakonec to rozhodnutí bylo učiněno a z mé strany to bylo správné,” říká Hašek.  

V rozhovoru pro iSport TV se také rozpovídal o tom, jak se šéf IIHF René Fasel nechal natočit s Lukašenkem ve vřelém objetí. „Pan Fasel udělal chybu, co si budeme povídat…Video obletělo celý svět, kritiků bylo nespočetně. Možná to ale ani tak nechtěl,” vysvětluje jeden z nejlepších gólmanů historie.

Co dalšího řekl o (ne)konání šampionátu v Bělorusku? Povídejte se ve VIDEU.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021 - Riga, Lotyšsko

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2021 bude konat od 21. května do 6. června v Rize. Bělorusku pořadatelství IIHF odebrala oficiálně kvůli problémům s bezpečností. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A, ve které se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Zápasy skupiny A proběhnout v upraveném Olympijském sportovním centru s kapacitou 6 000 diváků. Skupinu B hostí Arena Riga, ve které se odehrají i boje o medaile.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud