13. května 2022 • 15:23

Fortuna nabízí při MS v hokeji fanouškům také sázky na malér

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zimák: Slabina Kanady? Brankář. Střet systémů a zabijácké přesilovky
FOTBALISTA ROKU 2021: O vítězi mají redaktoři jasno. Kdo překvapil a jaký trenér by měl být oceněn?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bude konečně medaile? Nebo se natáhne půst? Když čeští hokejisté na MS uspějí, fanoušci si rádi oslavy užijí. V opačném případě mohou ale slavit také. Sázková kancelář Fortuna před zahájením turnaje zveřejnila balík sázek, který je spojen s největšími neúspěchy reprezentace. Můžete si vsadit, pokud si myslíte, že Češi nepostoupí ze základní skupiny do čtvrtfinále, budou nejtrestanějším týmem nebo že dostanou branku z půlky soupeře.V roce po historickém propadáku na olympijském turnaji v Pekingu, kdy se Češi poprvé nedostali na velkém turnaji do čtvrtfinále, to nevypadalo na velký optimismus. Po nástupu finského trenéra Kariho Jalonena a úspěchu v přípravných turnajích se nálada mezi fanoušky vylepšila.

Je medaile ve hře? Fortuna vidí situaci trochu jinak. „Samozřejmě i my bychom si přáli, aby to konečně cinklo. Ale když se podíváme na uplynulá léta, musíme být připravení na všechno. Hokejová reprezentace za sebou nemá vydařené období, proto jsme pro sázkaře nachystali určitou alternativu. Třeba někomu případný neúspěch přihraje zajímavou výhru,“ říká Petr Šrain, tiskový mluvčí Fortuny.

Kromě relativně bláznivých sázek na inkasované branky od soupeřových gólmanů nebo turnaj odehraný bez jediného získaného bodu Fortuna vypsala také sázky, které souvisí s největšími nezdary reprezentace.

„Máme například vypsanou sázku na to, že Češi vstřelí za celou základní skupinu maximálně 18 gólů. To se přímo odvíjí od roku 2013, kdy naši ve stávajícím herním systému zapsali ve skupině jen o jednu branku více. Podobných rekordních situací pak sázkaři najdou v naší nabídce hned několik,“ dodává Šrain. 

Hokejová tragédie v podání pěti sázek od Fortuny:

•             Česko v základní skupině získá 10 a méně bodů – kurz 12:1

•             Česko v základní skupině vstřelí 18 a méně gólů – kurz 20:1

•             Jakub Vrána v základní skupině nevstřelí gól - kurz 5:1

•             Český brankář dostane gól střelou z poloviny soupeře - kurz 20:1

•             Česko nepostoupí ze základní skupiny do čtvrtfinále – kurz 9:1

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2022 ONLINE - Mistrovství světa ve Finsku

Program MS v hokeji 2022 Pavouk play off Kanadské bodování Statistiky brankářů Tabulky skupin A a B Nominace Vstupenky Semifinále Česko - Kanada ONLINE Hokej ONLINE

Mistrovství světa v hokeji 2022 se koná od 13. do 29. května ve Finsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Helsinky a Tampere, kde se odehraje i vyřazovací část turnaje. Česká hokejová reprezentace si ve skupině B po výhrách nad Velkou Británií, Lotyšskem, Norskem a USA zajistila ze 3.místa postup do čtvrtfinále, ve kterém porazila Německo 4:1 a výběr Kariho Jalonena čekají v Tampere boje o medaile.

Základní výbava fanouška MS v hokejiHokejové dresy reprezentace ČR * Vlajky ČR

Play off
Články odjinud


Články odjinud