29. května 2024 • 19:30

MS v hokeji ONLINE: Dobrá sranda pro všechny, smál se Sedlák podprsence

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelné! Fantastické! Úžasné! Mistrovství světa v hokeji má zlatou tečku! Mužstvo Radima Rulíka doma po finálovém triumfu nad Švýcarskem získalo první titul po 14 letech, v pondělí rozjeli oslavy s fanoušky na zaplněném Staroměstském náměstí, setkali se s premiérem, čeká je přijetí u prezidenta. Veškeré dění sledujeme ONLINE.ONLINE PŘENOS - MS v hokeji 2024
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Česko Česko Kanada Kanada Švédsko Švédsko Švýcarsko Švýcarsko
Obnovit
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
19:31
Včera
Česko

Ve středu návštěva u premiéra, ve čtvrtek u prezidenta. A do toho další oslavy. Zlatí hokejisté nezahálejí. „I když slabší kusy už odpadávají,“ směje se útočník Jakub Flek, který je rád, že tvrdé jádro drží. Pro něj je to speciální i kvůli tomu, že tři nejdůležitější utkání nemohl hrát kvůli vysokým horečkám. A oslavy absolvuje i přesto, že má předepsaná antibiotika. I tak si ale v rámci oslav nedrží úplně zpátky. Alkohol si občas dá. „Pan doktor mi řekl, že můžu, ale musím být opatrnější,“ vykládá Flek.

Při oslavách nechybí ani Lukáš Sedlák, autor dvou úžasných gólů v semifinále se Švédy. Tomu přiletěla na autobus na Staroměstském náměstí dokonce podprsenka! Fotografie se objevila na účtu Českého hokeje s dovětkem a smajlíkem: Příště nám na podepisování házejte dresy.

„Bylo to vtipné. Dobrá sranda pro všechny,“ reagoval pobaveně útočník při setkání se šéfem vlády v Kramářově vile. A jak na to reagovala jeho partnerka? „V pohodě, o nic nejde, nemá cenu to řešit,“ dodal pobaveně. Navíc ocenil, že jsou si s fanoušky nablízku. „Bavím mě si s nimi povídat. Dávají nám energii a sílu,“ přidává Sedlák.

A drsňák Radko Gudas dodává: „Vyhráli jsme to hlavně pro ně! A teď chceme, abychom si to všichni společně užili.“

Zprávy ze dne 29. 5. 2024
16:48
Včera
Česko

Premiér Fiala dostal podepsaný dres Romana Červenky.

„Ani nevím, proč můj,“ divil se kapitán.

„Asi proto, že jsme, věkově nejblíž,“ rozesmál ho premiér. 

Podrobnosti o přivítání v Kramářově vile čtěte ZDE >>>

 

Hokejisté u premiéra Petra Fialy
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
16:39
Včera
Česko

Čeští hokejisté budou hrát v příštím roce na MS v Herningu ve skupině B s Finskem, USA, Německem, domácím Dánskem, Norskem, Kazachstánem a Maďarskem. Více o příštím šampionátu ZDE>>>

Zprávy ze dne 29. 5. 2024
14:47
Včera
Česko

Každý řidič, který přijíždí od Brna do Bedřichovic, místní části Šlapanic, si od pondělního večera může všimnout, že z malé vísky pochází brankář mistrů světa Lukáš Dostál. Na kruhovém objedu totiž stojí dřevěná socha Napoleona, kterou místní oděli do bílého dresu s českým znakem na hrudi, jmenovkou a číslem 1 na zádech. Na části vozovky je také barvou nastříkaný nápis „Mistr Dosty 1“.Dostál se sice narodil v Brně, ale do Bedřichovic se s rodiči přestěhoval v jeho pěti letech. Jako kluk si hrával na místním hřišti a jeho rodiče v obci stále žijí.

Sochu Napoleona na kruhovém objezdu u obce Bedřichovice místní oblékli do hokejového dresu. Z Bedřichovic na Brněnsku pochází hokejový brankář Lukáš Dostál. Sochu Napoleona na kruhovém objezdu u obce Bedřichovice místní oblékli do hokejového dresu. Z Bedřichovic na Brněnsku pochází hokejový brankář Lukáš Dostál. Sochu Napoleona na kruhovém objezdu u obce Bedřichovice místní oblékli do hokejového dresu. Z Bedřichovic na Brněnsku pochází hokejový brankář Lukáš Dostál.
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
14:20
Včera
Zdeněk Janda, redaktor iSport.cz
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
14:15
Včera
Zdeněk Janda, redaktor iSport.cz
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
13:26
Včera
Zdeněk Janda, redaktor iSport.cz
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
13:18
Včera
Česko

Petr Fiala z rukou Aloise Hadamczika dostal zlatou medaili, kterou získali čeští hokejisté na domácím šampionátu. Od hráčů rovněž dostal podepsaný dres kapitána Romana Červenky. „Za celý tým bych chtěl poděkovat za pozvání a podporu. Moc si toho vážíme,“ řekl zkušený útočník.

 

Premiér Petr Fiala dostává od prezidenta českého hokeje Aloise Hadamczika zlatou medaili z šampionátu Premiér Petr Fiala se fotí s českými mistry světa v hokeji Premiér Petr Fiala pózuje s darem od českých hokejistů
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
13:15
Včera
Česko

Český premiér navíc ocenil mistry světa medailí Karla Kramáře, což je nejvyšší ocenění, jaké může předseda vlády udělit. Podle Petra Fialy je to poprvé v historii, kdy se medaile předává kolektivně.

 

Premiér České republiky Petr Fiala vítá české hokejisty u Kramářovy vily Čeští hokejisté čekají na setkání s premiérem Petrem Fialou Premiér Petr Fiala děkuje kapitánu Romanu Červenkovi za úspěch na domácím šampionátu
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
13:09
Včera
Zdeněk Janda, redaktor iSport.cz

Premiér Petr Fiala v rámci poděkování oceňuje české hokejisty odznáčky a pamětními listy.

Zprávy ze dne 29. 5. 2024
13:08
Včera
Zdeněk Janda, redaktor iSport.cz

Na setkání s premiérem chybí někteří novopečení mistři světa, jako například David Pastrňák.

Zprávy ze dne 29. 5. 2024
12:58
Včera
Česko

Čeští hokejisté už čekají před Kramářovou vilou na setkání s předsedou vlády České republiky Petrem Fialou. ŽIVÝ přenos setkání sledujte na iSport.cz.

Zprávy ze dne 29. 5. 2024
12:21
Včera
Česko

Podívejte se na všechny české góly na turnaji!

VIDEO
Video se připravuje ...
Zprávy ze dne 29. 5. 2024
9:27
Včera
Česko

České hokejisty po začátku oslav zisku zlatých medailí na domácím mistrovství světa čeká první významná návštěva. Novopečení mistři světa se od 13.00 sejdou s premiérem Petrem Fialou (ODS) v Kramářově vile. Setkání národního týmu s předsedou vlády České republiky sledujte v živém přenosu na iSport.cz.

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
13:26
28. 5. 2024
Švýcarsko

Švýcarské hokejisty čekalo po příletu ze stříbrného šampionátu v Praze také přivítání od fanoušků. Stovky lidí zdravily hráče už na letišti, slavnostní přivítání pak proběhlo v hale v Klotenu, kde stříbrnům hrdinům děkovaly stovky lidí. Když k nim měl po sestřihu největších momentů turnaje promluvit hvězdný Kevin Fiala, znovu se mu vrátil smutek z finálové porážky a přemohly ho slzy... „Bolí to doteďka, koukat na tyhle scény je pro mě pořád není jednoduché,“ prohlásil hráč s českými kořeny. 

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
13:00
28. 5. 2024
 

Rusko nehraje žádnou soutěž, kterou pořádá IIHF. Naposledy nastoupilo v roce 2022 na olympiádě v Pekingu, zahrálo si finále, ale pak vpadlo na Ukrajinu a mezinárodní hokej o něj nestojí. Ovšem za rok klidně může vládnout žebříčku jako nejúspěšnější země. Hokejová federace Rusku takhle drží místo, až se jednou situace uklidní a země se vrátí zpátky. „Nic se ale nemění, o jeho účasti na turnajích rozhodujeme vždy s ročním předstihem v únoru,“ říká prezident IIHF Luc Tardif. Více čtěte ZDE>>>

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
12:03
28. 5. 2024
Česko

Pode šéfa Pardubic Petra Dědka si jeden muž zaslouží za mistrovství světa výslovné poděkování. 

 

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
11:40
28. 5. 2024
Česko

Tetování na lopatce bude! A nejen zástupci českého hokeje se těší na výsledek. 

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
11:38
28. 5. 2024
Česko

Jistý bar v centru Prahy je tradičním místem různých sportovních oslav, takže hokejisté nemohli chybět. Miminálně Martin Nečas měl na slavící dav slušný výhled. 

Zprávy ze dne 28. 5. 2024
11:29
28. 5. 2024
Česko

Poděkování ve formě piva na celý rok (365 piv pro každého) předali českému týmu představitelé Pilsner Urquell, partnera reprezentace, Francesca Bandelli, marketingová ředitelka Plzeňského Prazdroje a Ladislav Kolář, manažer sponzoringu.

 

Každý hráč dostal jako poděkování za zlaté medaile 365 piv Každý hráč dostal jako poděkování za zlaté medaile 365 piv Každý hráč dostal jako poděkování za zlaté medaile 365 piv

 

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud