VIDEODOTAZNÍK: S Rusákama už jsem tomu věřil, říká Jágr | iSport.cz
22. února 2013 • 00:05

VIDEODOTAZNÍK: S Rusákama už jsem tomu věřil, říká Jágr

Autor: iSport.cz
Jaromír Jágr salutuje při příjezdu naganských hrdinů na Staroměstské náměstí
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7
VŠECHNA VIDEA ZDE

15 LET OD NAGANA | 15 let od naganského triumfu si zaslouží velkolepé připomenutí. Server iSport.cz vám přináší unikátní sérii videodotazníků, v níž hokejoví hrdinové odpovídají na stejné otázky. Na co nikdy nezapomenu? Kdy jsem uvěřil ve zlato? Vyhrálo by se bez Ivana Hlinky? Kde mám zlatou medaili a proč právě tam? Co se o Naganu ještě neřeklo? Podívejte se, jak na turnaj století vzpomíná Jaromír Jágr."Nezapomenu na příjezd do Prahy, na předávání zlatých medailí, na čtvrtfinále proti Americe, kdy Hašan podal neuvěřitelný výkon a udržel nás v turnaji," vyjmenovává Jágr nejsilnější momenty celého turnaje.

A kdy uvěřil, že si podceňovaní Češi odvezou zlaté medaile? "Když jsme porazili Kanadu. Měli tam nejlepší mužstvo, s Rusákama už jsem tomu věřil..." tvrdí nejlepší Evropan v historii NHL.

Videodotazník k 15. výročí naganského zlata: odpovídá Jaromír Jágr

Velký rozhovor s Jaromírem Jágrem o olympijských hrách v Naganu a českém zázraku čtěte v sobotním deníku Sport.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud