Řežba v olympijské přípravě! Kanaďané se pořádně porvali s Rusy | iSport.cz
8. srpna 2017 • 08:46

Řežba v olympijské přípravě! Kanaďané se pořádně porvali s Rusy

Autor: mto
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7
VŠECHNA VIDEA ZDE

Olympijský turnaj v roce 2018 přišel kvůli rozkazu NHL o ty nejatraktivnější tváře, stále to ale neznamená, že nutně bude muset být nudný. Ukázal to například včerejší přípravný zápas v Soči, kde ruský výběr vyzval Kanadu. Svého zámořského rivala porazil 3:2 a k vidění byla i hromadná rvačka.Brandon Kozun, Jesse Blacker, Maxime Noreau či Michail Grigorenko. Tyhle jména vás sice neoslní tak, jako Sidney Crosby či Alexandr Ovečkin, ale stále to neznamená, že od nich neuvidíte pořádný hokej. Navíc všichni tihle borci, jak včera ukázali, jsou nadšení z možnosti nosit národní dres a prát se o šanci hrát na olympijském turnaji.

Kanadský tým vedený koučem Williem Desjardinsem sice přestřílel domácí mužstvo v poměru 36-22, ale výhru díky trefě bývalého útočníka Philadelphie Romana Ljubimova z přesilové hry přece jen bral ruský tým.

Za Kanadu se trefila šestka draftu 2005 Gilbert Brule a třicetiletý bek Maxim Noreau. Ten se zapojil také do nejzajímavějšího momentu celého utkání - hromadné rvačky.

Emoce se rozvířily u kanadské střídačky a načal je jeden z hostujících hráčů, který nečekaným úderem složil domácího borce. Pak už začaly létat pěsti. A zapojil se také Justin Azevedo, bývalý útočník už zaniklého týmu Lev Praha.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud