16. prosince 2022 • 08:45

Změny v reprezentaci: kvůli nemoci končí dva beci, připojí se Zábranský

Autor: ČTK, adl
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Proč je pro Spartu Asger Sørensen důležitý? Tým zůstane konzistentní, spojuje Čechy a cizince
Teplice - Olomouc: Jako Pat a Mat! Po souhře se Stoppenem fauloval Beneš a dostal červenou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští hokejisté se musejí ve zbytku Švýcarských her obejít bez nemocných obránců Pavla Pýchy z Mladé Boleslavi a Davida Skleničky z Brynäs. Na přesun z Helsinek do Fribourgu se k výběru kouče Kariho Jalonena připojil bek Libor Zábranský mladší z Jukuritu Mikkeli. Informoval o tom media manažer reprezentace Ondřej Kalát.Pýcha po přesunu z Prahy do Helsinek neabsolvoval s národním týmem ani čtvrteční rozbruslení a nezasáhl do úvodního duelu s Finskem, který Češi vyhráli 3:2. Sklenička v zápase nechyběl.

Zábranský, syn Jalonenova asistenta, se představil už na listopadovém turnaji Karjala. Ve Fribourgu dostane možnost rozšířit dosavadní počet osmi reprezentačních startů.

V sobotu čeká českou reprezentaci od 20:15 duel s domácím Švýcarskem a v neděli od 16:30 zakončí vystoupení na druhém dílu Euro Hockey Tour proti Švédsku. Jalonen s asistenty Liborem Zábranským starším a Martinem Eratem mají k dispozici dva brankáře, sedm obránců a patnáct útočníků.

Vstoupit do diskuse
1

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.

Hokej dnes * Spengler Cup * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud