Michal Koštuřík
9. března 2018 • 21:24

Olomoucký Ostřížek o svém gólu: Haluz jako prase, nesrším dobrými nápady

Reklama
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohlásil o sobě, že hraje v bídné formě. Přesto zvládl David Ostřížek proměnit v oslabení sólo na obávaného gólmana Libora Kašíka a postrčit Olomouc ke druhému triumfu v předkole play off nad Zlínem. „Haluz jako prase,“ okomentoval centr svůj zásah na 1:1.V čem jste měli navrch?
„Rozhodlo, že jsme přečkali druhou třetinu, která byla plná vyloučení, a přesto jsme v ní dokázali srovnat. Potom jsme to zavřeli a přes jejich velký tlak jsme to dokázali dotáhnout do vítězného konce. Měli tam obrovské šance a my jsme to zázrakem vylehali.“

Co zítra?
„Nevíme, s čím na nás vyrukují. Musíme se dát do kupy, zaledovat bolístky a zítra do toho zase nastoupit na 110 procent.“

Zlín - Olomouc: Vyrovnáno. Olomoucký Ostřížek v oslabení zakončil mezi betony Kašíka
720p 360p

V oslabení jste skočil z trestné lavice, najížděl na bránu a po pravé ruce se blížil spoluhráč. Neuvažoval jste o přihrávce?
„Jsem v tak bídné formě, že jsem si nevěřil, že bychom si to nějak dali. Teď úplně nesrším dobrými nápady, tak jsem se to snažil zakončit sám. (úsměv) Chtěl jsem udělat blafák do forhendu a dát to na teploměr, ale sjelo mi to a ani nevím, jak to tam propadlo. Kaša zůstal stát, ani se nepohnul. Puk se asi odrazil od jeho betonu do mojí nohy a pak do brány. Haluz jako prase.“

Jak jste viděl nemohoucnost soupeře v přesilovkách?
„Kluci, kteří chodí na oslabení a Braňo Konrád, to dneska odmakali. Vylehali spoustu těžkých střel. Klobouk dolů. To vítězství je jejich obrovská zásluha.

Vy jste se vrátil do sestavy, předchozí dvě zápasy jste nehrál. Měl jste větší motivaci?
„Určitě. Chtěl jsem chytit šanci za pačesy. Udělal jsem všechno pro to, abych už nikoho do sestavy nepustil.“

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Olomouc 1:2 Druhou cennou výhru berou hosté
720p 360p

Zlín - Olomouc: Neuvěřitelná skrumáž před hostující klecí! Sedláček, Ferenc, avšak ani další z domácích při této možnosti neuspěli.
720p 360p

Góly

Domácí: 17:51. P. Sedláček

Hosté: 31:18. Ostřížek, 42:43. Holec

Sestavy

Domácí: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Valenta, Žižka (A), Řezníček, Matějíček, M. Novotný – Okál, Šťastný, Roberts Bukarts – J. Ondráček, Fořt, Šlahař – Kubiš (A), Honejsek, O. Veselý (C) – Klhůfek, Fryšara, P. Sedláček.

Hosté: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, L. Galvas, J. Galvas, Staněk – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Strapáč, Irgl – J. Káňa, Ostřížek, Skladaný – Holec, Herman, Jergl.

Rozhodčí

Pešina, Hradil – Geabuer, Zíka

Stadion

Zimní stadion Luďka Čajky

Návštěva

7 000 diváků

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze