Pavel Ryšavý
22. dubna 2024 • 19:22

Tajemství mailu, jenž spustil Zadinovu reakci. Změna metru? Ani čárka

Vstoupit do diskuse
8
Video patří k placenému obsahu iSportu
Odemknout video
TOP VIDEA
Sparta - Plzeň: Kuchta napálil penaltu do břevna
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf komise rozhodčích Vladimír Pešina poslal v sobotu oběma finalistům mail. Úplně nadšení z něj nebyli v Třinci, vyloženě dopálil Pardubice. Jednalo se o výklad situací v brankovišti a ke komunikaci s rozhodčími. Nikde se v něm nepíše o změně pravidel. Jedná se o výklad situací, které se přímo ve finále děly. „Věřím, že tím nastavíme metr v prostoru brankoviště,“ uvedl zprávu manažer rozhodčích Pešina. V neděli v Třinci pak Marek Zadina vybouchl.Najednou se přestalo řešit finále, výsledek a hra. Ale hlavní tématem se stal útok pardubického trenéra Marka Zadiny na Milana Antoše. Stav finále 2:2? Tak nějak vedlejší informace spíš. Hlavní roli pro sebe vzal kouč Dynama a jeho ostrý výpad.

Reakce taky přispěchala z vedení extraligy. „Vedení APK je velice znepokojeno mediálním vystoupením trenéra HC Dynamo Pardubice Marka Zadiny po čtvrtém finálovém utkání série. Jeho tvrzení o ovlivnění přístupu a výkonů rozhodčích výroky Milana Antoše nebo obsahem sociálních sítí považujeme za velice nekorektní a neakceptovatelné,“ rozeslala médiím tiskovou zprávu.

Šéf rozhodčích Vladimír Pešina v sobotu ráno Třinci a Pardubicím odeslal mail, který uvádí následovně: „Dovoluji si Vám zaslat prezentaci s výkladem

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
8


Články odjinud